Zināmi jaunās ”Lauku sētas” dalībnieki un norises vieta

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

5 komentāri
Zināmi jaunās ”Lauku sētas” dalībnieki un norises vieta
PUBLICITĀTES FOTO

Jau no 20. februāra TV3 skatītāju iemīļotā šova “Lauku Sēta” sestā sezona, kurā gaidāms pārsteigums – pirmo reizi šova vēsturē spēlē piedalās tikai puiši! Saimniece Anita ar pārliecību saka, ka šī sezona būs tiešām spraiga. Šogad dalībnieki cīnās par ļoti iespaidīgu balvu – dāvanu karti no tērauda jumta segumu ražotāja ”Toode” 7000 eiro vērtībā.

Skatītāju iemīļotā un plaši populārā šova ”Lauku Sēta” sestā sezona pārsteidz – pirmo reizi piedalās tikai puiši!

Divpadsmit braši vīri ieradušies ”Lauku sētā” Kurzemē, sētā ”Zēģelnieki”, kur saimnieko čaklā, ašā un tiešā Anita Kontene.

Anita vada savu ēdināšanas uzņēmumu, kā arī vietējo hosteli, un viņa noteikti zina, ko grib!

Saimniece norāda, ka šī sezona būs spraiga. Darbu daudz, un daži no tiem ļoti smagi, bet dalībnieki gatavi iet līdz galam, pat ja nākas strādāt naktīs, jo balva – dāvanu karte no tērauda jumta segumu ražotāja ”Toode” 7000 eiro vērtībā, daudziem noderēs, lai īstenotu sen lolotas ieceres.

Anita ir laimīga par tik brašiem dalībniekiem, un katra izbalsošana būs liels pārdzīvojums. Redzot zēnus darbībā, saimniecei radīsies savi mīlulīši un daži, kuri tomēr neiet tik ļoti pie sirds.

Arī šogad ”Lauku sētas” vadītājs būs Jānis Rāzna, kurš pamanīs to, ka kāds savu darbu nav līdz galam kārtīgi paveicis. Čaklos nekautrēsies slavēt un sliņķus kaunināt.

Bez asiem sižeta pavērsieniem neiztikt un jau pirmajās sērijās saimniecībā ieradīsies ātrā palīdzība! Vai kāds nebūs ticis galā ar spriedzi, vai tomēr būs kāds cits iemesls? Šis pavērsiens šokēs visus pārējos dalībniekus.

Taču tas nebūs vienīgais pārsteigums šīs sezonas ”Lauku sētā”. Jau pēc dažām ”Lauku sētā” pavadītām nedēļām dalībniekus sagaidīs šovā līdz šim nepieredzēts pavērsiens, kas visu sagriezīs kājām gaisā. Dažiem būs dusmas, dažiem prieks, bet pārmaiņas ietekmēs pilnīgi visus.

Smags darbs, strīdi, smiekli, čīkstēšana un daudz kā cita ”Lauku sētas” jaunajā sezonā jau no 20. februāra TV3, bet video platformā Go3 jau no 31. janvāra!
5 komentāri