Zināmi divi veiksminieki, kas iekļūs “Lauku sētas” atlases finālā!

1 komentārs
Zināmi divi veiksminieki, kas iekļūs “Lauku sētas” atlases finālā!
Foto: publicitātes foto

31. maijā noslēdzas balsojums par populārākajiem ”Lauku sētas” kandidātiem, un šova veidotāji un portāls Skaties.lv ir gatavi nosaukt uzvarētājus, kas automātiski tiks uz šova atlases finālu, kā arī tiks pie balvas – forša blendera. Lai arī šis konkurss ir beidzies, atceries, ka pieteikties “Lauku sētai” vēl vari līdz 11. jūnija plkst. 12.00!

Pirms nosaucam veiksminiekus, vēlamies pateikties visiem, kas pieteicās dalībai šovā. Tie, kas tur nokļūs, dalība ”Lauku sētā” noteikti kļūs par vasaras jautrāko notikumu, bet skatītājiem – par aizraujošu TV šovu kanālā LNT jau šoruden!

Tas, ka ”Lauku sēta” ir viens no populārākajiem šoviem, apliecina fakts, ka šovam pieteicās vairāki simti kandidātu! Bet nu laiks noskaidrot uzvarētājus!

Tātad, vis-vis-vispopulārākais no kandidātiem izrādījās Mārtiņš K. no Aizkraukles. Viņš ir automehāniķis. ”Strādāju kokšķiedras plātņu rūpnīcā, bet mans meistarstiķis ir ķiploku un aitu audzēšana,” raksta Mārtiņš, kurš piebilst, ka labprāt darbojas arī galdniecības jomā.

Foto: konkursa foto

Savukārt dāmu konkurencē populārākā izrādījās Velga no Vircavas pagasta. Viņa atklāj, ka viņas meistarstiķi ir pirts, sētas uzkopšana, ražas novākšana un apstrādāšana, kūts darbi, u.c lauku darbi, kas paredzēti pašu saimniecībā. Vārdu sakot – daudz un dažādi meistarstiķi!

Foto: konkursa foto

Apsveicam uzvarētājus un ceram, ka redzēsim viņus arī pašā šovā ”Lauku sēta”! Veiksmi arī visiem pārējiem, kas tiks uzaicināti uz šova atlasi! Ar kandidātiem sazināsies šova producenti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl