”Zils arī Āfrikā ir zils.” EKSKLUZĪVI: ko saimniece pateica Paasam pirms lielā skandāla

31 komentārs
”Zils arī Āfrikā ir zils.” EKSKLUZĪVI: ko saimniece pateica Paasam pirms lielā skandāla
Skaties.lv

”Lauku sēta” sākusies ar skaļu skandālu, kura epicentrā nu jau izbalsotais Jānis Paass un saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne. Skatītāji spriež, ka abu savstarpējai vārdu apmaiņai pamatā kāds konflikts, kas ekrānā nemaz nav parādīts. Sarunā ar Skaties.lv saimniece atklāj, kas īsti noticis pirms izbalsošanas.

”Aizveries, bļāviens! Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” ar šādu tekstu Jānis aizgāja no ”Lauku sētas”, un arī saimniece kameru priekšā neslēpa, ka nemaz neskumst par Jāņa izbalsošanu.

Noskaties sēriju te!

”Manā sētā galvenais ir godīgums – es neciešu meļus un sliņķus.

Saimniece Sarmīte

Saimniece Sarmīte

Jānis visu nedēļu nedēļu nestrādāja, taču gulēja un snaikstījās ap ledusskapi. Viņš neēda Stiflera gatavoto ēdienu – viņš pat ņirgājās par maltīti, kas man absolūti nav pieņemami. Tajā pašā laikā viņš zaga ēdienu virtuvē un ēda, ko grib.

Jā, Stiflera gatavotie ēdieni varbūt nebija estētiski, bet tie bija ļoti garšīgi – arī es pati ēdu kopā ar dalībniekiem,” Skaties.lv par Paasa uzvedību, kas palika aiz kadra stāsta Sarmīte.

Pēdējā dienā pirms izbalsošanas Jānis, kurš, kamēr citi strādājuši, laiskojies un snaikstījies ap ledusskapi, esot rupjā veidā paziņojis saimniecei, ka viņa viņam ”piegriezusies”. Un abiem izvērtusies vārdu pārmaiņa, kas skārusi arī puiša iespējamās orientācijas jautājumu.

Saimniece Sarmīte

Saimniece Sarmīte

”Pateicu Jānim tā: zils arī Āfrikā ir zils. Tieši tādā tekstā. Es neteicu ”tu esi gejs” tiešā tekstā vai kaut kā tā. Un, pat ja tā būtu, es nenosodu šādus cilvēkus.

Pateicu ”zils arī Āfrikā ir zils”, nokaitināta par viņa slinkumu un snaikstīšanos. Bez kādiem personiskiem apvainojumiem, ko var apstiprināt filmēšanas komanda, kas bija klāt.

Bez kādām rupjībām un apvainojumiem pajautāju viņam, kāpēc viņš vispār pieteicies ”Lauku sētai”, ja negrib strādāt. Šovam taču bija pieteikušies daudzi citi, kuri tiešām gribēja piedalīties un ļoti būtu gribējuši būt Jāņa vietā. Viņš varēja dot iespēju citam,” spriež saimniece.

Izbalsošanas dienā Jānis pēkšņi ”metis ādu uz otru pusi” – sapratis, ka negrib izstāties, puisis sācis staipīt ķieģeļus uz izlikties par strādātāju.

”Kad uzrakstīju Jāņa vārdu kā nedēļas lielāko sliņķi, viņš tā ”sacepās”, ka mēs pat dabūjām uz brīdi pārtraukt filmēšanu, lai viņu nomierinātu,” atceras Sarmīte. Un tad jau sekojusi lamāšanās.

Kā spriež saimniece, ja šajā dienā mājās būtu saimnieks, Paass nebūtu atļāvies šādi izrunāties. Puisim, kurš sievietes priekšā bijis tik bravūrīgs, ”dūša papēžos” vīru priekšā.

Kā uzsver Sarmīte, viņa ir ļoti pateicīga visiem pārējiem 11 dalībniekiem par nesavtīgo darbu. Jā, protams, gadījušies lielāki un mazāki kašķi, kā jau tas dzīvē notiek, taču nekas nav sabojājis kompānijas draudzību. Paasa gadījums ir īpašs.

”Aizejot Jānis man draudēja, ka izstāstīšot medijiem visu patiesību par mani un manu saimniecību. Lai! Man nav, ko slēpt.

Jā, Jāni sakoda blusas, taču kāpēc tieši viņu? Tāpēc, ka viņš visu dienu sienaugšā gulēja!

Apvainojusies uz Jāni neesmu. Lai viņam dzīvē veicas. Vienkārši ”Lauku sēta” viņam bija neīstā vieta neīstajā laikā, ” tā saimniece.

Paass domā citādi! Otras puses viedokli lasi te!

31 komentārs