”Zane izmeta mani uz ielas un jau tajā pašā dienā bija kopā ar Ingaru.” ”Lauku sētas” Krišjāņa stāsts

44 komentāri
”Zane izmeta mani uz ielas un jau tajā pašā dienā bija kopā ar Ingaru.” ”Lauku sētas” Krišjāņa stāsts
Skaties.lv

Izlasījis vēsti par ”Lauku sētas” jauno pāri Zani un Ingaru, klusēt vairs nespēj Krišjānis, kurš ar Zani skaitījās kopā šova laikā. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, ka pēc filmēšanas abi uzsākuši kopdzīvi, taču daudzsološais stāsts beidzies ar skandālu – Zane izlikusi Krišjāni uz ielas un metusies Ingara apskāvienos.

Tas, ka Zanes un Krišjāņa starpā kas veidojas, nojaušams jau pēc pirmajām šova sērijām, kurās jaunieši neslēpj, ka gulējuši blakus un naktī neizpalikušas arī bučas. Jā, viss esot sācies skaisti.

”Pirmajā naktī nemaz neaizgājām gulēt, visu nakti norunājām. Atceros, ka Zane pat pasmējās par Ingaru – teica, ka viņš ir tirliņš, un viņa ar viņu komunicē tikai tamdēļ, ka viņš esot jautrs,” Skaties.lv stāsta Krišjānis.

Filmēšanas laikā abu attiecības turpinājušas plaukt. Atšķirībā no Aijas un Rasmusa, kuru sakars bija skaļš un sasteigts, Krišjānis un Zane attiecības veidojuši lēnām, bet nopietni.

”Starp mums viss notika nevis kameru priekšā, bet laikā, kamēr citi gulēja. Bijām kopā katru nakti, gulējām ļoti maz. Jā, bija arī tas,” neslēpj Krišjānis. Abi sarunājuši – tas, kurš pirmais tiek izbalsots, sagaida otru ārā no šova. Tā tas arī noticis. Drīz pēc filmēšanas pāris uzsācis kopdzīvi Rīgā pie Zanes.

Krišjānis Zanes dēļ mainījis visu dzīvi, no laukiem pārvācoties uz galvaspilsētu. Ievācoties pie Zanes, Krišjāni šokējis meitenes mitekļa paskats, un viņš darījis visu, lai abu mīlas ligzdiņu sakoptu.

”Neesmu redzējis, ka sieviete tā dzīvo. Kā sušķis. Visur putekļi, grīdas nesūktas, trauki nemazgāti krājas kaudzēs. Dzīvoklī smēķē, visur pelni.

Pirmais, ko darīju ievācoties – kārtīgi izberzu visu, sākot no ledusskapja,” stāsta Krišjānis. Divas nedēļas abi nodzīvojuši kopā, un tad dzīvoklī ieradusies kāda Zanes paziņa, paziņojot, ka Krišjānim jāizvācas.

”Jā, tā nebija pat pati Zane. Domāju, ka viņai vienkārši trūkst mugurkaula, lai pati izrunātos. Cita persona man pateica, lai nekavējoties izvācos. Tā arī izdarīju,” atceras Krišjānis.

Tajā pašā dienā ”Lauku sētas” dalībnieku kopīgajā čatā esot parādījusies Ingara un Zanes laimīgā kopbilde.

”M***a. Citu man nav, ko teikt. Ja var izmest mani uz ielas un tajā pašā dienā aizskriet pie Ingara,” tā Krišjānis.

Puisis neslēpj – viņš nožēlo, ka uzsācis attiecības ar šo meiteni, turklāt vēl tik publiski – TV šovā. ”Zane ir izmantotāja. Viņa ir viltīga – saka vienu, bet dara citu,” tā Krišjānis, atklājot, ka šo taktiku varēs redzēt skatītāji arī šovā.

Iespējams, sakars ar Krišjāni, ko puisis uztvēris kā nopietnas attiecības, bijusi vien manipulācija un teātris, lai izsistos šovā.

Katrā ziņā – Krišjānis tagad ir brīvs puisis un priecāsies iepazīties ar jauku meiteni. ”Negribu vairs uzķerties uz izmantotājām kā Zane. Mani nervi ar šo ir sačakarēti. Smejos, ka paņēma mani, ai iztīru ledusskapi, un aizskrēja pie Ingara.

Novēlu Ingaram, lai viņam ātri atveras acis un viņš redz īsto Zanes dabu,” tā Krišjānis.

Tikmēr Zane Skaties.lv ir paziņojusi, ka viņas attiecības ar Krišjāni bijis vairāk šova elements un beidzies līdz ar filmēšanas noslēgumu. Zanes versija plašāk TE!

Skaties.lv sazinājās ar šova veidotājiem, lai noskaidrotu, vai Zanei un Krišjānim spēles laikā bijis romāns vai varbūt Krišjānis tiešām sadomājies par daudz.

Šova veidotāji Skaties.lv apstiprina – Zanei un Krišjānim ”Lauku sētā” tiešām bijušas romantiskas attiecības, ko pavisam drīz varēs novērot arī šova skatītāji. Vēl jo vairāk – Krišjānis pat solījis uzvaras gadījumā precēt Zani, tā ka no puiša puses viss bijis gana nopietni.

Kas par kaislībām! Vērtē un izlem, kuram taisnība! Skaties katru ceturtdienas vakaru LNT!