Vita zaudējusi tūkstošus un emocionāli sagrauta nogādāta slimnīcā. Negaidot pārrauts ”Lauku sētas” skaistākais mīlasstāsts

”Lauku sētā” uzplaukušais Vitas Taubes un Intara Sarmuļa skaistais mīlasstāsts negaidīti aprāvies. Pāris dienas pēc tam, kad abi plānojuši, kā iekārtot kopīgo ģimenes ligzdiņu Gulbenē un Vita jau pārcēlusi savu biznesu uz Madonu, Intars viņu pametis ar vienu vienīgu īsziņu. Nabaga meitene pārdzīvotā šoka dēļ nokļuvusi slimnīcā.

Atpakaļ uz rakstu

66 komentāri

 • nire
 • Labvēle

  Labvēle

  Prieks par iznākumu. Beidzot arī Tevi kāds nolika pie vietas. Tas Tev sods par to, ka esi apkrāpusi pusi Latvijas. Šajā dzīvē par visu ir jāmaksā.
 • Aija

  Aija

  Saki lūdzu Vita Taube, kad Tu atdosi naudu, ko aizņēmies no mūsu ģimenes jau pirms 3 gadiem un vēljoprojām to neesi atdevusi. Mums ir visi līgumi, pilnīgi viss, lai pret Tevi grieztos tiesā. Un izlasot šo rakstu ir pilnīgi skaidrs, ka nauda Tev ir, lai to beidzot pilnā mērā muns atmaksātu.
 • Vitataube.com

  Vitataube.com

  Man arī Vita daudz ko sasolījusi un jau daudzus gadus i netaisās atgriezt vairākus tūkstošus, atcerās piezvanīt tikai tad, kad atkal vajag naudu...
  Lūdzu visi, kuriem ir parādu prasības pret Vitu Taubi atrakstiet uz epastu:
  vitataube.com@gmail.com
  un norādiet savus kontaktus, kāds ir viņas parāda lielums, vai ir kāda parādzīme (apliecinošs papīrs), kad un kā parāds izveidojies. Jāapzin kopējie parādi un jāapvienojas prasībā.
  • Aija

   Aija

   Vai Jums būtu arī telefona nr. lai sazinātos. Mums ir zināms, ka Vita ar savu deju studiju ir apkrāpusi arī viesu namu Saulkrastos Aizvēji, toreiz, gan šī viesu nama saimniece teica, ka dosies uz policiju, pēc sarunas ar mums. Šo informāciju uzzinājām, jo viesu namā rīkojām kāzas, bet tad vēl naivi cerējām, ka Vita draudzības vārdā vismaz mums atdos naudu. Šobrīd apsveram iespēju griesties tiesā un patiešām to darīt kopā ar visiem apkrāptajiem cilvēkiem.
 • zanda. p.

  zanda. p.

  pats interesantakais ka viņa pati sevi aizstāv caur savu feik profilu facebookā. Santa Karša ielikusi skaistules fotogrāfgiju bet pati baiga kaza. vina mekle deju skolotaju.piedavajm un atklajas ka ta ir vina. Vitas krapsanas turpinas.
 • Ronnja

  Ronnja

  Vīrieša dēļ nekas nav jāmaina un jāpamet! Ja vīrietis vēlēsies dzīvot ar Tevi kopā, pats visu atrisinās!!!
 • Beidz tēlot

  Beidz tēlot

  Beidz lūdzu tēlot nabadzīti, aizskarto un slimo. Samaksā cilvēkiem par padarīto darbu, jo tas ir godīgi. Neaizmirsti, ka katrai monētai ir divas puses. Un otrā puse, kas ir taisnība, atspoguļo Tavu attieksmi un to, ka Tu vienkārši nemaksā par darbu. Tā nenotiek. Ja Tu domā, ka šovu māki taisīt tikai Tu, tas ir maldīgs pieņēmums, jo reāli Tavas gaudas nevienu neinteresē. Nevienu, kurš ir strādājis Tava uzņēmuma labā. Izrādi cieņu pret saviem darbiniekiem un izmaksā naudu par padarīto darbu!
  • zirenklis

   zirenklis

   Mani arī centās apkrāpt!Sākotnēji piedāvāja pakalpojumu un iekasēja naudu, bet pēcāk par pakalpojuma izpildi nelikās ne zinis!!!!Nožēlojama krāpniece, kura apkrāpa ģimenes ar bērniem!
 • ego

  ego

  Jābūt īpaši "apdāvinātam" prātiņā, lai TV šovā sev meklētu otru pusi un blamētos pa visu LV pēc šova, Vitai laikam ir milzīgs ego.
 • eees

  eees

  mazāk publisko savu«mīlas stāstu»,tur tāpat vis bija redzams ka laiku aizpildītāja bija.
 • Heitere
  +14 +14 0

  Heitere

  Komentāros tik bieži uzpeld info par Vitas krāpšanos un meliem.. Kapēc gan to neviens necenšas izpētīt no žurnālistiem.lūk tur būs tas īstais skandāls ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!