Vita zaudējusi tūkstošus un emocionāli sagrauta nogādāta slimnīcā. Negaidot pārrauts ”Lauku sētas” skaistākais mīlasstāsts

66 komentāri
Vita zaudējusi tūkstošus un emocionāli sagrauta nogādāta slimnīcā. Negaidot pārrauts ”Lauku sētas” skaistākais mīlasstāsts
Privātais arhīvs

”Lauku sētā” uzplaukušais Vitas Taubes un Intara Sarmuļa skaistais mīlasstāsts negaidīti aprāvies. Pāris dienas pēc tam, kad abi plānojuši, kā iekārtot kopīgo ģimenes ligzdiņu Gulbenē un Vita jau pārcēlusi savu biznesu uz Madonu, Intars viņu pametis ar vienu vienīgu īsziņu. Nabaga meitene pārdzīvotā šoka dēļ nokļuvusi slimnīcā.

Intara un Vitas stāsts nepalika vien par ”Lauku sētas” romāniņu – pēc šova uzfilmēšanas abi satikās, un attiecības turpinājās četrus skaistus mēnešus.

Abi ātri saprata, ka ir kā radīti viens otram un sāka kalt plānus kopīgai nākotnei. Intara ikdiena rit Gulbenes pusē, bet Vitas – Rīgā. Meitene izlēmusi mīlestības dēļ ziedot visu, atteikusies no dzīvokļa Rīgā un pārcēlusi vienu no savām pasākumu studijām uz Madonu. Abi ar Intaru kaluši lielus nākotnes plānus.

Šonedēļ Skaties.lv rīcībā nonāca nelāgas ziņas – skaistais pāris negaidīti izšķīries. Kā Skaties.lv ziņo ”Lauku sētas” dalībnieki, kuri vēlējās palikt anonīmi, stāsts pārrāvies negaidīti, pārsteidzot visus.

Skaties.lv uzrunāja Vitu, lai noskaidrotu, kas tad īsti noticis. Meitene neslēpj, ka šobrīd jūtas emocionāli sagrauta, taču piekrīt sarunai, kas, iespējams, liks Intaram sniegt patiesas atbildes uz dažiem jautājumiem.

Vita

Vita

”Vēl pirms divām nedēļām domājām par ģimenes dibināšanu, bijām ļoti laimīgi. Mēs nekad nestrīdējāmies. Svētdienā Intars pārveda manas studijas mantas uz Madonu. Nākamajā trešdienā viņš man atsūtīja īsziņu, ka viss beidzies.”

Ziņa par to, ka viss beidzies, bijis kā zibens no skaidrām debesīm – vēl pirms pāris dienām abu attiecības bijušas ideālas.

“Runājām par kopīgiem bērniem, gredzeniem. Mēs bijām patiesi laimīgi. Arī viņa draugi, redzot mūs no malas, sprieda, ka, jā, Intars mani patiesi mīl.

Attiecību laikā saucām viens otru par mīļumiņu un nekā savādāk. Nekad nepacēlām balsi, ik dienas atgādinājām, ka mīlam viens otru,” atceras Vita. Viss sabrucis ar Intara atsūtīto īsziņu. Tāpat, bez paskaidrojumiem.

Meitene vēlējusies saprast, kāpēc Intars tik pēkšņi tā izlēmis, taču puisis uz atklātu sarunu nav parakstījies. Velti gaidot viņu Gulbenes dzīvoklī, Vitai tīri fiziski sākusies šoka lēkme. Par laimi, tuvumā bijuši draugi, Vita vēlāk pēc atgriešanās nogādāta slimnīcā.

Vairāk nekā nedēļu viņa raudājusi un pārdzīvojusi, bet Intars tā arī nav atradis laiku izskaidrot, kāpēc tik pēkšņi izlēmis pārtraukt skaisto stāstu.

”Domāju, ka ir iejaukusies trešā persona, kas sastāstījusi Intaram par mani šausmu lietas, un viņš ir noticējis, bet tā arī nav ļāvis izskaidrot kas un kā patiesībā. Jo kāpēc gan?

Es neticu, ka Intars visu šo laiku tēloja mīlestību. Neticu,” tā Vita.

Intaram ir cita versija! LASI TE!

Vita Intara dēļ pametusi visu un nu attapusies tukšuma priekšā. Meitene palikusi viena Madonā ar nepabeigtu studiju, ko Intars solījis izremontēt, jo abi taču bijuši ģimene, bet nu tas, protams, nenotiks – meitenei jāmeklē strādnieki, kas nozīmē papildu izmaksas.

”Viņa dēļ pārcēlu studiju no Rīgas uz Madonu, neko nezinot par šejienes apstākļiem. Viņa dēļ pametu Rīgas dzīvokli, devos uz Madonu, kur nevienu nepazīstu.

Studijas pārcelšanas dēļ esmu zaudējusi tūkstošus. Mana dzīve ir sagrauta. Intars mani ir burtiski pametis zem riteņiem.

Mana sirds bija tik salauzta, ka ārstējos slimnīcā un pēc tam mājās. Visus sociālos tīklus atslēdzu, jo nespēju pārdzīvot šo nodevību. Paldies Egīlam un Laurai no “Lauku sētas”, kas palīdzēja mani emocionāli stutēt augšā. Vēl neesmu atguvusies, lai pilntiesīgi atgrieztos sabiedrībā.

Viss, ko es vēlos uzzināt – kāpēc?” joprojām puiša motivāciju neizprot Vita.

66 komentāri