Visu laiku viltīgākā stratēģija ”Lauku sētas” vēsturē: Normunds un Aigars jau no sākuma darbojušies kopā

6 komentāri

”Lauku sēta” noslēgusies, un aizkadru sarunās dalībnieki beidzot var atklāt savas slepenās taktikas. Ar negaidītu paziņojumu klajā nāk Normunds un Aigars. Izrādās, ka puiši jau no sākuma vienojušies par kopīgu darbošanos un izveidotās pretējās koalīcijas bijis tikai apmāns pārējiem dalībniekiem.

Kā spēles izskaņā atklājas, Normunds ar Aigaru jau no paša sākuma bija darbojušies kopā un kopā vērpuši intrigas, kas abiem palīdzētu tikt līdz finālam.

Visinteresantākais bijis mirklis, kad Jānis apvainojies uz Aigaru un, kameru priekšā nosaucis puisi par shēmotāju, devies pievienoties Normunda koalīcijai.

”Cilvēki, skriedami pie viņa, domāja, ka būs drošībā, bet…” smejas Aigars.

”Mēs ar Aigaru jau no paša sākuma bijām norunājuši, ka iesim līdz galam. Mēģinājām spēlēt divās dažādās pusēs, tā, lai nevienam nav nekādas baigās nojautas,” stratēģiju nu var atklāt Normunds.

Kā atklāj Aigars, jau pašā sākuma izveidots trio: viņš, Normunds un Armands Tētis, kuri it kā spēlē pretējās koalīcijās, lēnām atbrīvojas no it kā pretinieka koalīcijas spēlētājiem, bet viens par otru nebalso.

”Un tiekamies finālā jebkurā gadījumā,” stāsta Aigars. Tā tas arī noticis.

Normunds: Es jūtos, kā ”Lauku sētas” uzvarētājs!

Nepalaid garām! ”Lauku sētas” kuriozu un aizkulišu sērija jau šovakar!