Visu laiku seksīgākais pieteikums uz ”Lauku sētu”: satriecošā Linda bez kompleksiem

28 komentāri
Visu laiku seksīgākais pieteikums uz ”Lauku sētu”: satriecošā Linda bez kompleksiem
INSTAGRAM

Latvijas šovbiznesā nekas nestāv uz vietas – kamēr daļa zvaigžņu klusiņām izdzisušas, ar īstu spozmi pašmāju šovbiznesa debesīs iemirdzas jaunas. Lūk, viena no viņām – meitene, kura sevi pieteica ”Lauku sētas” atlasē un par kuru mēs noteikti vēl dzirdēsim, – satriecošā Linda.

Linda bija viena no simtiem konkursantu, kuri jūnija izskaņā stājās producentu priekšā, lai cīnītos par iespēju piedalīties ”Lauku sētas” septītajā sezonā.

Kā Linda nekautrējās paziņot – viņa zināmās aprindās jau ir, iespējams, slavenāka par ”Lauku sētu”.

”Esmu pietiekami slavena ”Instagram”, lai draugi skatītos uz mani televīzijā,” to, ka ”Lauku sēta” ar viņas parādīšanos tikai iegūtu papildu auditoriju, paziņo Linda. 25 gadus vecā skaistule ir pilsētas meitene, kurai lauku darbi ir sveši.

”Atšķiru grābekli no lāpstas, lai gan esmu 100% rīdziniece. Esmu avantūriste – varu peldēties plika, skriet pa pliko,” tā Linda. Meitene esot bez kompleksiem, un viņas ”Instagram” kontā par to var pārliecināties – tur ikviena apbrīnošanai pieejamas satriecošas pludmales bildes, kurās uzsvars likts uz Lindas sievišķajiem dotumiem.

Kā ”Lauku sētas” atlasē atklāja Linda, viņa gatava ravēt, lai nosauļotos, bet čaklākā strādātāja noteikti nebūs. Taču viņa liks lietā savu šarmu, lai apmānītu zēnus, un veiklās rokas, lai uzvarētu pupiņu šķirošanā, ja tas būs nepieciešams.

To, vai Linda būs iekļuvusi laimīgo septītās ”Lauku sētas” sezonas dalībnieku starpā, uzzināsim pēc kāda laika. Taču skaidrs, ka meitene ir atstājusi iespaidu – par viņas ”Instagram” kontu atlases dalībnieki runāja vēl ilgi pēc meitenes uznāciena atlasē!

Seko Lindai ”Instagram” TE!