2 komentāri

Ceturtdienas, 24. novembra, ”Lauku sēta” tika īpaši gaidīta, jo iepriekšējā nedēļā šovs izpalika. Un kārtējā sērija nepievīla – tajā bija tik daudz kašķu un konfliktu kā, iespējams, vēl nekad iepriekš.

Dalībniekiem sērijas sākumā tika uzdots sakopt jāšanas sporta laukumu, kur nedēļas beigās notiks sacensības. Tikmēr Vijai ar Ilgvaru bija jātiek galā ar nedēļas pavāru pienākumiem. Dalībnieki viņus nodēvēja par smieklīgākajiem pavāriem – gadoties, ka uz galda esot vien katram pa pusei sviestmaizes.

Sakopjot aploku, radās dažādi strīdi, no kuriem iespaidīgākais bija portālā “Skaties.lv” jau aprakstītais Violetas un Sanda kautiņš. Tas šokēja visus.

FOTO

“No sievietes kad nāk trīsstāvīgi vārdi… Mūsu pusē bomzīši tā pat nerunā,” sašutumu par Violetas ālēšanos pauž Ilzīte. Arī māsas Jogita un Jolanta sprieda, ka pati Violeta ar savu izturēšanos nopelnījusi to, ko saņem.

Tikmēr Sanita atklāja monētas otru pusi – Sandis pēc kašķēšanās solījs Violetu nosist, par ko, pēc Sanitas domām, pelnījis diskvalifikācijuu. “Viņam vajag iziet ārsta pārbaudi, viņam smadzenes nav kārtībā,” sprieda Sanita.

Violeta paziņoja – viņa šādus pazemojumus vairs nepacietīs. “Tad es labāk eju prom no šova,” tā smukulīte. Sākās minējumi un baumas par to, ka Sandim vispār tīkot iekaustīt dāmas. Sanita pat paziņoja, ka vīrietis esot izbijis cietumnieks.

Sākās rīvēšanās par uzturu – Rūdolfs paziņoja, ka līdz ar Vijas un Ilgvara stāšanos amatā sāk veidoties rindas uz mazmājiņu – visiem kļuvis “mīkstāks vēders”.

Violetas un Sanitas konflikts ar pārējiem turpināja pieņemties spēkā – daiļavas demostratīvi nestrādāja un distancējās no kompānijas.

Sanda un Ievas pusē nostājās arī saimniece, kura novērtēja abu kvalitatīvi paveikto darbu, par to dāvinot izjādi ar zirgiem.

Abi tika atzīti arī par nedēļas čaklāko pāri, tiekot paglābti no izbalsošanas. Savukārt slinkāko “godā” tika Sanita un Violeta – pat saimniece atzinās, ka dāmu lamāšanās šokējusi arī viņu.

Iekšējā balsojumā notika nebijis gadījums – trīs pāri saņēma vienādu balsu skaitu, tāpēc pupiņu šķirošanā tika izlemts, kuri ieņems otro vietu uz izbalsoto sola. Nepaveicās Ilgvaram un Vijai.

Jauno pavāru gods tika Sandim un Ievai, savukārt šovu pamest nācās Ilgvaram un Vijai. Violeta nopriecājās, savukārt Sanita paziņoja, ka grib braukt mājās, neskatoties uz rezultātu.

Abas daiļavas sērijas izskaņā saplūcās – Violeta paziņoja, ka Sanita nekur nebrauks, savukārt Sanita paziņoja, ka blondīnei nepakļausies – viņai ģimene svarīgāka par slavu.

VIDEO

TOP komentāri

 • pfff
  +2 +2 0

  pfff

  Violeta ir liekule - vispirms saka, ka labāk aizies no šova, bet pēc tam, kad Sanita teica, ka grib aiziet, Violeta pateica, ka ne par ko neies projām.
 • Māra
  +1 +1 0

  Māra

  Ta nu gan jaunums, ka violeta (apzināti ar mazo burtu) ir neaudzināta un liekulīga mele?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl