Visu laiku daiļākā ”Lauku sētas” kompānija? 7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi

16 komentāri
Visu laiku daiļākā ”Lauku sētas” kompānija?  7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Septītās sezonas ”Lauku sētas” moto ir ”spēks un daile”, un, ja par spēku uzzināsim tad, kad šovs startēs ekrānos, jau tagad skaidrs, ka par daili nav melots. Jau īsi pēc jaunās sezonas dalībnieču izsludināšanas meiteņu sociālo tīklu pastkastītes lūzt no pielūdzēju vēstulēm, un arī Skaties.lv lasītāji ir vienisprātis – tik skaista dāmu buķete ”Lauku sētā” vēl nav redzēta!

Cīņu septītajā ”Lauku sētas” sezonā uzsāk sešas apburošas sievietes. Jauno dāmu – 29 gadus jaunās Sigitas Valteres, 33gadīgās Sintijas Untālas un jauniņo Danas Gulbes un Lindas Šamanskas sociālajos tīklos pēc tam, kad Skaties.lv izziņoja jaunos dalībniekus, sācies īsts pielūdzēju uzlidojums.

Kā Skaties.lv smejoties ziņo Dana, pirmie pielūdzēji uzradušies jau īsi pēc raksta publiskošanas.

”Tas bija ātri! Uzreiz pēc raksta publicēšanas sāku saņemt vēstules ar tekstu: ”Čau, kā gāja ”Lauku sētā”? Vai esi brīva?” Es nedomāju, ka rakstīšana notiks tik ātri. Es zināju, ka kaut kas tāds būs, bet nu ne jau ka tik ātri,” smejoties stāsta Dana.

Viņa atklāj, ka pielūdzēji netur sveci zem pūra, bet uzreiz ķeras pie lietas.

”Visi tādi tieši un uzreiz prasa, vai brīva un vai negribu iet pastaigāties. Bet nu rakstīšanas stils un interpunkcijas kļūdas liecina par to, ka šie cilvēki arī reālajā dzīvē nāk no “Lauku sētas”,” tā Dana.

Pagaidām gan neviens no aicinājumiem viņu nav uzrunājis.

”Pašlaik no šiem te tādu izteiktu kandidātu man nav. Bet smieklīgi ir tas, cik viņi ir neatlaidīgi,” tā Dana.

Tikpat ātri uzmanības apliecinājumus saņēmusi arī apburošā Linda. ”Mani aicina ”Facebook” draudzēties un arī raksta, par laimi viņi nezina, kā atrast ”Instagramā”. Par vīriešu uzmanību nevaru sūdzēties

Pagaidām neesmu atbildējusi nevienam, jo neviens uzaicinājums vai piedāvājums nav bijis wow, bet es domāju, ka nedaudz vēlāk es varētu plašāk atbildēt uz šo jautājumu, kad vīrieši saaktivizēsies vairāk,” uz jaukām un atbildes vērtām fanu vēstulēm cer Linda.

Īpaši kaislīgas vēstules saņēmusi tetovētāja Sigita Valtere.

”Bija daži ērmīgi džeki. Brrr! Bija piedāvājumi aiziet padzert alu parkā, vispār nesaista tāds pieciršanas veids.

Viens nepazīstams džeks uzreiz piedāvāja, lai es aizbraucu ciemos, jo es viņam patīkot, un man ir obligāti jāatbild ar to pašu,” šokēta Sigita, kura pielūdzējus uzreiz ”atšuj” norādot uz to, ka ir aizņemta meitene – tas redzams arī viņas ”Facebook” profilā. Acīmredzot, kārumniekiem šis fakts ir mazsvarīgs.

”Pāris puišu vēl atsūtīja dandāļus. Nu, dzimumlocekļu bildes,” šausminās Sigita, atklājot, ka visīstākie džentlmeņi dara viltīgāk – viņi uzrunā Sigitu kā tetovēšans meistari un piesakās uz vizīti.

Tetovējumus faniem Sigita izveidos ar vislielāko prieku, taču uz neko vairāk puiši var necerēt – skaistule ir aizņemta sieviete.

Iepazīšanās jautājums nav aktuāls arī simpātiskajai Sintijai. Tiesa, viņa no puišiem saņemot vienkāršākas vēstules ar piedāvājumiem iepazīties un veiksmes vēlējumus ”Lauku sētā”.

”Ir ļoti daudz uzaicinājumu iepazīties, bet nevienu neapstiprinu un nepazīstamiem neatbildu,” skaidro Sintija, piebilstot, ka priecājas, ka šovs un daiļās dāmas jau raisa pozitīvu ažiotāžu. Arī viņas gadījumā fani varēs priecēt acis ekrānos, taču ne ārpus tiem – Sintijai iepazīšanās internetā nav aktuāla.

”Neplānoju atbildēt ne pielūdzējiem, ne heiteriem – tas nav manās interesēs,” tā Sintija.

Turi īkšķus par savu favorīti un priecē acis pie ekrānā!

Seko līdzi spraigajai spēlei un attiecību peripetijām šovā ”Lauku Sēta” kanālā TV6 no 2. oktobra katru piektdienas vakaru plkst. 21.00, savukārt video satura platformā Go3 jau no 25. septembra!

16 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Kadri no Ivara un Kristapa kautiņa, ko televīzijā neparādīja

Pieaug spriedze “Lauku sētā”: Ivaru padzen no mājas

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas