4 komentāri
Visu izšķīra vien 10 balsis! ”Lauku sētā” kā pirmā oficiālā dalībniece iekļūst Laura Makare
Privātais arhīvs

Līdz pat 25. jūnija pusnaktij Skaties.lv norisinājās balsojums, kurā tauta izvēlējās pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci. Uzmanību – mums ir oficiāli rezultāti! Ar tikai 10 balsu pārsvaru šovā iekļūst Laura Makare.

Balsojums par pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci izvērtās negaidīti spraigs – atbalstītāju skaits abām meitenēm visu laiku bija līdzīgs.

Par abām kandidātēm nobalsoja vairāki simti Skaties.lv lasītāju, bet beigās visu izšķīra vien 10 balsis. Uzmanību – Skaties.lv un ”Lauku sētas” veidotāji oficiāli paziņo, – pirmā šova dalībniece ir Laura no Siguldas.

Foto: pirmā ”Lauku sētas” dalībniece – Laura

”Lauku sētas” veidotāji jau tuvākajā laikā sazināsies ar Lauru, lai vienotos par līguma parakstīšanu, un tad jau Laurai nāksies krāmēt ceļasomas.

Jau pavisam drīz Laura un citi laimīgie, kam izdevies izturēt atlasi, sēdīsies autobusā, lai trauktos pretī nezināmajam – mestos vasaras piedzīvojumā kādā no Latvijas skaistajām lauku saimniecībām.

Kuri pievienosies Laurai? Tas pagaidām ir noslēpumā tīts.

SAVUKĀRT VIOLETAI DALĪBA ŠOVĀ ATTEIKTA! KĀPĒC? LASI ŠEIT!

Foto: pārējie ”Lauku sētas” atlases dalībnieki

TOP komentāri

 • Laura Makare
  +4 +4 0

  Laura Makare

  Paldies visiem maniem balsotajiem, juus esat superigi!. :) un saku paldies ari Kristinei, par siivo cinju un laba veelejumiem.! Mees abas varam lepoties ar cilveekiem mums apkart, kas atbalstiija. Ceru ka lauku setas veidotaaji tomer panems mus abas, tu ari esi to pelnijusi! :) veelreiz paldies visiem! :)
 • Kristīne Eiduka
  +1 +1 0

  Kristīne Eiduka

  Paldies,maniem atbalstītajiem par atbalstu! :)
  Izturību Tev Laura,lai veicas.
 • Ilze

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl