4 komentāri
Visu izšķīra 15 balsis! Oficiāli: pirmais ”Lauku sētas” dalībnieks ir Krišjānis Berģis
Dmitrijs Suļžics/f64

Ļoti saspringtā balsojumā noskaidrots pirmais dalībnieks, kurš oficiāli iekļūst šovā ”Lauku sēta” un jau var sākt kravāt somas, lai mestos dzīves lielākajā piedzīvojumā. Apsveicam – tas ir Krišjānis Berģis no Vandzenes!

Tā kā šogad atlasē piedalījās īpaši daudz puiši, Skaties.lv deva unikālu iespēju saviem lasītājiem – izlemt, kurš no vīriem kā pirmais iegūs oficiālu ceļazīmi uz savu šīs vasaras lielāko piedzīvojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cīņa šogad bija īpaši sīva – nobalsoja vairāki tūkstoši, bet gala rezultātā visu izšķīra 15 balsis!

Varam oficiāli paziņot – pirmais ”Lauku sētas” dalībnieks ir Krišjānis no Talsu puses!

Krišjānis ir no Talsu puses, Vandzenes, nodarbojies ar santehniku, bet tagad zemessargs.

Šova atlasē puisis vairākkārt uzsvēra savas kā militārista spēcīgās puses, un, skaidrs, ka tas uzrunājis arī šova fanus. Tā ka ”Lauku sētā” šogad būs armijas disciplīna!

Viņš ir līderis, komandieris,  nepatīk čīkstuļi. Spēcīgs – kā morāli, tā fiziski. Izturīgs. Nāk uzvarēt. Un, meitenes, – Krišjānis ir brīvs!

Skaties.lv sveic puisi ar iekļūšanu šovā un aicina ceļasomā bez darbaspara un izturības likt arī jautru omu un īstu piedzīvojumu garu!

TOP komentāri

  • ...
    +1 +1 0

    ...

    Pagājušajā gadā bija tikai 10 balsis starpā un tāpat tika tikai Laura. Šogad par 50% lielāka starpība :-D :-D :-D , kāpēc, lai tiktu abi? :-D Ja balsojums ir tāds, tad ir un uzvarējis tajā ir viens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl