“Visu esmu paveikusi ļoti labi.” Laura “Lauku sētu” pamet ar asarām

12 komentāri

Laura Makare no Skujenes pagasta, pametot ”Lauku sētu”, neslēpa asaras. Lai noskaidrotu, ar kādām sajūtām meitene pamet šovu un kuram no dalībniekiem viņa novēl uzvaru, portāls Skaties.lv viņu aicināja uz sarunu ”ķēķī”.

”Es cīnījos. Es uzskatu, ka es izdarīju visu, ko varēju izdarīt. Tātad kādam uzvara ir vairāk vajadzīga,” slaukot asaras, atzina 23 gadus vecā Laura, kurai laiks “Lauku sētā” beidzies.

Meitene neslēpa, ka viņu apbēdinājis tas, ka nācās apsēsties uz sliņķu sola: ”Es devu solījumu, ka strādāšu cītīgi, lai uz viņa nenonāktu.

Es uzskatu, ka esmu šeit visu paveikusi ļoti labi, jo ne velti beigās pateica, ka esmu ne gluži sliņķe, bet vienkārši pagurusi.”

Laura uzvaru šovā novēlēja Dacei.

”Manuprāt, viņa ir visjaukākais un visforšākais cilvēks no visiem dalībniekiem. Es uzskatu, ka viņa visvairāk ir pelnījusi uzvarēt.

Noteikti uzvaru nenovēlu Normundam. Jo es neticu, ka viņš ar savu inteliģenci var to paveikt. Un attieksme viņam nav laba.

Vēl uzvaru savā ziņā nenovēlu Inesei. Lai viņa man piedot! Bet arī viņa ir laba kažoku mētātāja,” pārdomās par dalībniekiem dalījās Laura.

TOP komentāri

 • Džeina
  +16 +16 0

  Džeina

  Meitene jauna, emocionāla...cilvēki ir dažādi...plus vēl kameras...un to labo jau parasti šovos neparāda, ķer mirkļus uz intrigām utt. Meitene ne ļauna, ne slikta, normāla meitene.
 • Sarmīte Kukaine-Oleksāne
 • Apčīiii.

  Apčīiii.

  Meitene ļoti jauka, zinu personīgi.. tas gan būtu jāsaprot, ka cilvēks ikviens dzīvojot ārpus savas komforta zonas uzvedās un arī jūtas citādāk nekā ikdienā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl