12 komentāri

Laura Makare no Skujenes pagasta, pametot ”Lauku sētu”, neslēpa asaras. Lai noskaidrotu, ar kādām sajūtām meitene pamet šovu un kuram no dalībniekiem viņa novēl uzvaru, portāls Skaties.lv viņu aicināja uz sarunu ”ķēķī”.

”Es cīnījos. Es uzskatu, ka es izdarīju visu, ko varēju izdarīt. Tātad kādam uzvara ir vairāk vajadzīga,” slaukot asaras, atzina 23 gadus vecā Laura, kurai laiks “Lauku sētā” beidzies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene neslēpa, ka viņu apbēdinājis tas, ka nācās apsēsties uz sliņķu sola: ”Es devu solījumu, ka strādāšu cītīgi, lai uz viņa nenonāktu.

Es uzskatu, ka esmu šeit visu paveikusi ļoti labi, jo ne velti beigās pateica, ka esmu ne gluži sliņķe, bet vienkārši pagurusi.”

Laura uzvaru šovā novēlēja Dacei.

”Manuprāt, viņa ir visjaukākais un visforšākais cilvēks no visiem dalībniekiem. Es uzskatu, ka viņa visvairāk ir pelnījusi uzvarēt.

Noteikti uzvaru nenovēlu Normundam. Jo es neticu, ka viņš ar savu inteliģenci var to paveikt. Un attieksme viņam nav laba.

Vēl uzvaru savā ziņā nenovēlu Inesei. Lai viņa man piedot! Bet arī viņa ir laba kažoku mētātāja,” pārdomās par dalībniekiem dalījās Laura.

TOP komentāri

 • Džeina
  +16 +16 0

  Džeina

  Meitene jauna, emocionāla...cilvēki ir dažādi...plus vēl kameras...un to labo jau parasti šovos neparāda, ķer mirkļus uz intrigām utt. Meitene ne ļauna, ne slikta, normāla meitene.
 • Sarmīte Kukaine-Oleksāne
 • Apčīiii.

  Apčīiii.

  Meitene ļoti jauka, zinu personīgi.. tas gan būtu jāsaprot, ka cilvēks ikviens dzīvojot ārpus savas komforta zonas uzvedās un arī jūtas citādāk nekā ikdienā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl