Viņš dejo, viņa gludina kreklus! ”Lauku sētas” Ingara un Zanes mīlestība turpina plaukt

17 komentāri
Viņš dejo, viņa gludina kreklus! ”Lauku sētas” Ingara un Zanes mīlestība turpina plaukt
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc ”Lauku sētas” filmēšanas septembrī atkal satikās un romantiskas attiecības izveidoja Ingars un Zane, kuri filmēšanas laikā bija vien labi draugi. Lai arī skauģi sprieda, ka abi kopā nebūs, sarunā ar Skaties.lv Ingars atklāj, ka šoruden abi bauda dzīvi un mīlu uz pilnu klapi!

Par to, kā pēc šova sākās abu attiecības, lasi TE!

”Kā jau daudzi mūsu sekotāji sociālos tīklos ir pamanījuši, mēs ar Zani pa ballēm vien esam! Tā tiešām arī ir. Mūsu nedēļas nogales tiek pavadītas dažādās pilsētās un novados, iepazīti jauni kultūras nami. Un tas ir forši,” Skaties.lv par pārīša jaunumiem stāsta Ingars.

Taču balles neesot tāpat vien. Ingara aizraušanās ir tautas dejas, kas nozīmējot neizbēgamas jestras ballītes un dančus!

”Dejotājiem laikam ir piespēlēts tāds liktenis. Jo pēc katra koncerta, sadanča vienmēr ir jestras balles. Un kā tad es varu iet viens uz ballēm. Protams, Zane dodas kopā ar mani!

Aizpagājušajā nedēļas nogalē bijām ballē Kandavas pusē.

Savukārt pagājušajā nogalē bijām Alūksnē uz saimnieces Ilzes jubileju, un pēc tam ātri devāmies jau uz nākamo koncertu un balli Jelgavas novadā- Lielvircavā,” par pārīša piesātināto ikdienu priecīgs Ingars.

Pāris nav no tiem, kuri sestdienas vakarus pavada mājās.

”Esam tie trakie! Man ir prieks, ka mans deju kolektīvs ir ļoti pieņēmis Zani. Visu laiku dejotāji cenšas pierunāt arī viņu, lai nāk dejot! Laikam redz, ka Zane varētu kļūt par tautu meitu ! Bet viņa vēl nav gatava vilkt kājās pastalas.

Bet varu pačukstēt, ka Zanei ļoti labi sanāk gludināt kreklus. Jo es absolūti nejēdzu to darīt,” sirsnīgi nosmejas Ingars.

Kā var atklāt dejotājs, draugi nespējot pierast pie pārīša apgriezieniem.

”Patlaban mums vienkārši nav laika, lai ietu atpūsties ar citiem saviem draugiem. Visu laiku esam kustībā, un veicas, ja nedēļas nogalēs ir tikai viens pasākums.

Citi draugi jau smej, ka esam kļuvuši iedomīgi, ka netiekamies. Bet tā jau nav. Vienkārši šis ir tāds laiks, kad ir ļoti daudz kur jābūt, daudz kas jādara. Tāpēc brīvdienas nav iedomājamas bez kofera, kurā iekšā tautastērps, uzvalks un citas lietas.

Tādi mazie ballīšu, koncertu ceļotāji esam. Kad tad skraidīsi apkārt, ja ne savā jaunībā,” dzīvi ar prieku tver Ingars.

17 komentāri