”Viss melns un put.” ”Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

0 Komentāru

Piektdienas, 8. oktobra, vakarā pie kanāla TV6 skatītājiem dosies realitātes šova ”Lauku sēta” kārtējā sērija, un tajā dalībniekiem nāksies tikt galā ar īpaši netīru darbu. Vai viņiem tas izdosies?

”Lauku sētā” jaunā nedēļa sākas ar jaunu darba uzdevumu – spēles dalībniekiem priekšā bēniņu attīrīšana no vecajiem būvgružiem. Darbs izrādās tik netīrs, ka varētu pretendēt uz ”Lauku sētas” visu laiku netīrākā darba titulu.

Iesākumā īpašu entuziasmu izrāda Ivars, kurš uzņēmies nojaukt krāsnis. Puisis atzīst, ka jau iepriekš tās gan jaucis, gan mūrējis. ”Man patīk vairāk demontāža, kad jājauc viss nost,” saka Ivars.

”Pilns ar pīļu mēsliem, būvgružiem un visu pārējo,” darba lauku bēniņos raksturo Sandis. Aivis teic, ka pēc piecām minūtēm jau pieradis būt putekļos un netīrumos.

Kristaps atzīst, ka nav nekāda lielā domāšana, jo visi atkritumi jādabū ārā. ”Meitenes – malači, turās. Tā ka viss ir kārtībā,” saka Cirvju komandas kapteinis.

Un patiesi, dāmas ar putekļiem un būvgružiem cīnās apņēmīgi. ”Te ir ļoti karsts – karstāk nekā pirtī,” par gaisotni bēniņos izsakās Viktorija. ”Pilnas acis putekļu. Viss melns un put,” viņai piebalso Marta.

Vai dalībniekiem izdosies godam tikt galā ar nedēļas lielo darbu, kādas izmaiņas sagaidāmas abu komandu sastāvos un kurš spēli pametīs šonedēļ, skaties šovā ”Lauku sēta” 8. oktobrī plkst. 20:30 kanālā TV6!

0 Komentāru

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Kadri no Ivara un Kristapa kautiņa, ko televīzijā neparādīja

Pieaug spriedze “Lauku sētā”: Ivaru padzen no mājas

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas