”Vīrs ir jau ikdienas sastāvdaļa!” Enerģiskā Dace ģimenes atvaļinājuma vietā izvēlējusies ”Lauku sētu”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
”Vīrs ir jau ikdienas sastāvdaļa!” Enerģiskā Dace ģimenes atvaļinājuma vietā izvēlējusies ”Lauku sētu”
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Viena no kolorītākajām ”Lauku sētas” personībām ir trīs bērnu mamma Dace. Viņa nespēlē teātri un neslēpj emocijas – arī intervijā Skaties.lv Dace atklāti pasaka – tā vietā, lai pavadītu vasaru ar vīru, kurš atgriezies uz atvaļinājumu no darba ārzemēs, viņa izvēlējusies braukt cīnīties uz ”Lauku sētu”! Jo vīrs jau esot ikdienišķs kā rīta kafija, bet ”Lauku sēta” – piedzīvojums!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Dace, kura uz šova atlasi bija ieradusies pilnā ekipējumā lauku darbiem, sākumā ģimene attiecībā uz viņas ieceri startēt spēlē nav bijusi īpaši atbalstoša.

”Man vecākā meita, kura bija atnākusi līdzi uz atlasi, teica – nu, paskaties, visi, kā cilvēki, bet tu zābakos! Tagad tevi visi sauks par lauķi, nu, fuj! Man kauns!

Bet vēlāk viņa to domu uztvēra un viņai iepatikās. Teica – oo, man būs kruta mamma, viņa būs ”Lauku sētā”,” sarunā ar Skaties.lv smejas Dace.

Mājās Daci gaida trīs bērni. Jaunākajam tieši pirms Daces došanās uz ”Lauku sētu” apritējis gadiņš. Mājās ar atvasēm palicis Daces vīrs, kurš tieši uz šova filmēšanas laiku atgriezies no darba Zviedrijā, lai baudītu atvaļinājumu. Šova dēļ viņam to nāksies baudīt bez sievas – viņa rosās ”Lauku sētā”.

”Sākumā, kad teicu, ka gribu uz ”Lauku sētu”, vīrs it kā piekrita. Bet tad, kad nāca braukšanas datums tuvāk un bija zināms, ka esmu iekšā, viņš diezgan sapīka, ka esot izbojāts viss viņa atvaļinājums.

Jo viņam bija doma mazliet pastrādāt pie vasarnīcas, bet nu sanāk, ka es strādāju te, bet viņš mājās ar bērniem,” tā Dace.

Vīrs Latvijā esot uz četrām nedēļām, un, ja Dace šovā noturēsies ilgāk, sievu var nemaz īsti nesatikt.

”Man īstenībā ir tā, ka tas vīrs ir jau ikdienas sastāvdaļa – kā izdzert rīta kafiju. Jā, viņš strādā Zviedrijā, bet šad un tad jau atbrauc uz mājām, nav tik traki,” par to, ka šova dēļ nesatiks vīru, neskumst Dace.

Sievietei jau ir savs fanu loks, kuri pēc stāsta par 36 kilogramus smago trīs bērnu mammu, kura plāno startēt šovā, izveidojuši viņai īpašu ”Facebook” fanu lapu. Protams, netrūkst arī skauģu, kuri internetā anonīmi apspriež mazās, ņiprās sievietes augumu un prāto, ka gan jau viņa cieš no ēšanas traucējumiem.

Kā smejas Dace viņa piektajā klasē svērusi tikpat, cik tagad. Ja kāds domā, ka viņai ir anoreksija, lai domā – sievietes draugi un tuvinieki zina, ka viņai ar veselību viss kārtībā, un to pierāda arī darbi ”Lauku sētā”. Un skauģu runas viņu absolūti neinteresē.

”Man nav bail no pastiprinātas uzmanības. Ir kāda lieta, ko līdz šim neesmu atklājusi.

Esmu bijusi grupas ”Liepavots” dalībniece četru gadu garumā. Pa ”Šlāgerkanālu vēl joprojām rāda divus videoklipus ar manu dalību,” var palepoties Dace.

Viņa grupas sastāvā piedalījusies arī TV3 Līgosvētku koncertā Saulkrastos.

”Publicitāte mani nebaida, ir jau bijuši vēl šoviņi, kur piedalos. Esmu filmējusies ”Dzīves krustcelēs”, ”Runāsim atklāti”, tad bija televīzijas spēle ”Paņem 100 tūkstošus, ja vari”, ”Dullais desmitnieks”.

Esmu ar plašu pieredzi televīzijā,” var palepoties Dace. Un arī ”Lauku sētā” viņa izlēmusi cīnīties līdz galam!

”Gribas jau man aiziet ar to balvu mājās! Un vai tad tas nebūtu skaisti, ja šie 36 kilogrami paņemtu to galveno balvu?” smejas Dace.

Nepalaid garām jaunāko ”Lauku sētas” sēriju jau 2. aprīļa vakarā TV3!

Vai arī skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied ŠEIT!