19 komentāri
Vīriešus sajūsmina Violetas seksīgais pludmales augums; kāds ir viņas formas noslēpums?
Privātais arhīvs

Ar pikantu pludmales foto savus fanus palutinājusi Dānijā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Violeta Stepanova. Pār krāšņo bildi sabiruši slavinoši komentāri, kuros vīrieši uzsver – tādam jābūt īstas sievietes augumam! Bet Violeta ar diētām neaizraujas.

”Saulīte silda tauciņus,” publicējot seksīgu bildi rozā bikini, to parakstījusi smukā Viva. Fani steiguši protestēt – kādus tauciņus!

Pār Violetas bildi sākuši birt vīriešu komentāri, kuri visi kā viens slavē daiļo blondīni un viņas augumu. ”Kārtīgai sievietei tauciņi piestāv,” smukulīti paslavējis kāds Viljams, piebilstot, ka, redzot tik simpātisku sievieti, nespēj būt mierīgs. Komplimentus sākusi bērt arī citi kungi, un Violeta ar smaidu bijusi spiesta nomierināt iekarsušos fanus.

Puiši uzsvēruši, ka neredz nekādus taukus – vien ideālu sievieti.

Kā skaidro Violeta – lielisks triks, kā pludmales foto lieliski izskatīties, ir pozēt uz vēdera – slēpjamie apaļumi tiks noslēpti, kamēr izceļamos apspīdēs saulīte.

Kā Skaties.lv atklājusi Violeta, kamēr citas sievietes moca sevi ar diētām, viņa neatbalsta stīvēšanos mazāka izmēra drānās un badošanos. Viva uzskata tā – ja drēbes atbilst augumam un izceļ labākās tā vietas, sieviete ir vislabākajā formā. Savukārt nepiemēroti izvēlēts apģērbs var padarīt vizuāli resnu pat slaidāko meiteni.

”Ir jāmāk liekos centimetrus paslēpt ar drēbēm, izceļot labāko. Mani daba apveltījusi ar lielu dibenu – vai man par to raudāt? Es ar drēbēm gudri panāku līdzsvaru,” tā Violeta, kura ar kārdinošo pludmales foto neapšaubāmi atkal panākusi perfektu efektu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl