8 komentāri
Vīrieši, sarosieties! ”Lauku sētas” Eva pēc šova pilnībā maina imidžu un gatava atkal mīlēt
Vladislavs Proškins/f64

37 gadus veco ”Lauku sētas” skandālisti Evu Savicku pēc šova ne atpazīt. Spēlē valdonīgā un nereti rupjā sieviete nomainījusi tēlu uz trausli sievišķīgu imidžu un gatava jaunai dzīvei. Un, jā, arī mīlai!

”Vienmēr esmu gribējusi mainīties. Iepriekš allaž staigāju ar aizmugurē sataisītiem matiem. Man ir divas burvīgas māsas Simona un Egija, kuras vienmēr teikušas: ”Eva, ir jāmainās!”

Māsu iedvesmota arī izlēmu ļauties pārmaiņām,” Skaties.lv atklāj Eva, neslēpjot, ka tieši dalība šovā bijis pēdējais ”grūdiens” pārmaiņām.

Nogriežot matus, Eva jūtas nogriezusi arī negatīvo enerģiju un, jā, viņa gatava jaunam dzīves sākumam. Vīrieši, sarosieties! Arī attiecību ziņā.

Imidžu pēc šova maina arī Elīna! Lasi un skaties bilde TE!

”Esmu brīva un gatava iepazīties,” smejas Eva. Vīrietim, lai viņš spētu savaldzināt pašpārliecināto dāmu, jābūt neatkarīgam – finansiāli un attiecību ziņā.

”Es gribu satikt vīrieti, kurš būtu gatavs uzņemt mani ar dēliem, diviem feiniem puikām. Es noteikti atbildēšu, ja man uzrakstīs ”Facebook” vai ”Draugos”.

Vecumā no 35 līdz 50 – ar puišeļiem nav aršana!” pasmejas Eva. Un lai vīriešus nebaida Evas aktivitātes šovā – attiecībās viņa ir pavisam pretēja.

”Patiesībā dvēselē esmu ļoti maiga un mīļa. Vienmēr rūpējos par otru cilvēku. Kas man nepatīk – to uzreiz pasaku; skaldu un valdu. Bet ja cilvēks man svarīgs, esmu ļoti mīlīga,” burtiski iemurrājas daiļava.

TOP komentāri

 • Ess
  +25 +22 -3

  Ess

  Bet ko viņa darīs ar savu drausmīgo raksturu un muti? Izskatīties jau viņa var nez kā, bet tas pārējais visu nosit.
 • Finlandija
  +22 +20 -2

  Finlandija

  Mute ka laidara varti...diez kurs normals virietis gribes tadu rupju sievieti!
 • Brīvs vīrietis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl