9 komentāri

Jau vairākus mēnešus skaistā Violeta Stepanova mitinās Dānijā, regulāri aplaimojot fanus ar stāstiem par ”labo dzīvi ārpus Latvijas”. Nu beidzot dzimtenē palikušo mērs ir pilns – Violetu par nekorektajiem izteikumiem par savu zemīti publiski kaunināt sākušas ”Lauku sētas” otrās sezonas dalībnieces.

Violeta jau vairākkārt paspīdējusi presē ar asiem izteicieniem par dzīvi Latvijā, kuriem pretnostatī laimi Dānijā. Pēdējais piliens bijis viņas paziņojums ”Facebook”, kurā Violeta norāda, ka cilvēki, kuri joprojām dzīvojot Latvijā, esot ”di*** līdēji”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Violetas izteikumus par Latviju lasi šeit!

”Violeta, tu nemainies, pat nedzīvojot Latvijā,” skarbajai lēdijai norādījusi dakterīte Ilona Jeršova, kura ar blondo rupekli kopā startēja otrajā ”Lauku sētas” sezonā. Viņu atbalstīt steigusi arī šova dalībniece Arta Brūvere.

“Kāpēc vienmēr tie cilvēki, kuri aizbrauc no valsts, paliek tik bravūrīgi pret savu dzimteni? Vai tiešām nav ne mazākās cieņas pret savu zemi, tautiešiem?

FOTO no otrās sezonas

Latvija ir mūsi dzimtene. Vai tiešām tu jūties pārāka par mums tikai tāpēc, ka esi kārtējā iebraucēja svešā zemē, kurā “laimi ” meklē?

Es esmu lepna būt latviete! Un katra paša ziņā ir tas, kā tu šeit dzīvosi. Ja rokas aug no pareizās vietas un prāts ir, tad Latvijā, savā dzimtenē, var labi dzīvot.

Nav liela māksla aizbraukt un pamest savus mīļos. Lai kaut ko sasniegtu ir jācīnās, nevis jāizvēlas bēgt,” skaistus vārdus Violetai publiski veltījusi Arta.

Viņai pievienojosies arī otrās sezonas fināliste Evija Smane. “Es piekrītu Artai! Es arī esmu lepna, ka esmu latviete, ka dzīvoju savā zemē, ka mani bērni aug Latvijā.

Dzīvē iet visādi, apstākļi ir dažādi, kāds aizbrauc, kāds atbrauc. Bet vai tādēļ es aizbraucējiem spļaušu no augšas un apsaukāšu?

Es, piemēram, varu pateikt paldies, jo esmu divās augstskolās mācījusies budžetā, ieguvusi bezmaksas augstāko izglītību. Nav te zelta bedre, neatbalstu daudzus valdības lēmumus, bet nosaukt visu tautu par sū** brāļiem, mjā… Līmenis,” pārdomās dalījusies Evija.

Pagaidām Violeta uz dāmu izteicieniem nav reaģējusi.

Noskaties, kā Violeta jož plikiem pupiem!

VIDEO: otrās sezonas atskaņas

TOP komentāri

 • Daina
  +6 +6 0

  Daina

  Kad palasa komentārus ,visur tik liela gānīšanās un tad domā, starp kādiem cilvēkiem jādzīvo Latvijā. Un tie aizbraucēji lej par deviņiem mēmajiem it kā viņi būtu labāki par palicējiem. No tie pašiem ,,sūd--m jau izkāpuši.
 • Kika
 • Lauku sētas dalībniece.
  +5 +4 -1

  Lauku sētas dalībniece.

  Super! Latvijā par vienu rupju un nepieklājīgu sievišķi mazāk! Kaut vairāk tādi cilvēki kā Violeta brauktu prom...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl