18 komentāri

Decembris sācies ar bēdīgu ziņu visiem “Lauku sētas” faniem – šovu pametušas skatītāju mīlules Violeta un Sanita. Lai arī Sanita jau iepriekš ieminējās, ka grib braukt mājās un abu dāmu izkrišana uzdevuma veikšanas pirmajās sekundēs rada iespaidu, ka gaidībās esošā meitene tīšām iegāzusi komandu, vainīgā esot bijusi tieši Violeta, kura beigās jau pārāk nopietni piegājusi spēlei. Tāpēc pārdzīvojums, šovu pametot, Violetai bijis tik liels, ka nācies tvert pēc pudeles.

“Tieši pirmajā sekundē Violeta aiz sava stulbuma, domādama tikai par šovu un uzvaru, nepaskatījās, ka es vēl nebiju gatava. Un, lūk, rezultāts. Ja nebūtu viņa tik asi sākusi celt un būtu paskatījusies uz mani, domāju, ka uzvarētu atkal mēs un šovu turpinātu,” savu versiju Skaties.lv atklāj Sanita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa neslēpj, – pašai bijis žēl, ka rezultāts tāds un jāpamet šovs muļķīgas kļūdas dēļ. “Bet neko jau izdarīt nevar. Ar paceltu galvu šovā iegāju, ar paceltu no tā izeju. Laikam tā bija lemts notikt.

FOTO: skarbā izbalsošana

Mani mājās ļoti gaidīja mans vīrietis un dēliņš. Violeta nemācēja laikus apstāties, pats liktenis viņu apstādināja,” spriež Sanita, kura smejoties atklāj, ka tagad šova ļoti pietrūkstot. “Pietrūkst pat Sanda burkšķēšanas un pārējo dalībnieku liekulības, acīs skatoties,” smejas sieviete, kura nu aizņemta ar gatavošanos kāzām un otrā mazuļa nākšanai pasaulē.

Violetas viņai esot mazliet žēl – draudzene piešķīrusi pārāk lielu jēgu dalībai šovā un uzvaras nozīmei.

“Žēl viņas, jo viņa ļoti pārdzīvoja. Braucot mājās, jau sākām bēdas kliedēt ar alkohola palīdzību. Tā teikt – svinēties sākām. Nekas. Nav jēgas pārdzīvot tā, kā viņa pārdzīvoja šova dēļ. Dzīvē būs un pienāks mirkļi, par ko tiešām vajadzēs raudāt un nervozēt,” draudzeni nesaprot Sanita.

VIDEO: liktenīgā kļūme

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl