21 komentārs
Violeta Dānijā pāris dienu laikā tikusi pie labi apmaksāta darba
Publicitātes foto

Suņi rej, skauģi skauž, bet Latvijas šovu veterānes Violetas Stepanovas uzvaras gājiens turpinās. Ieradusies Dānijā pārsistu degunu un bez kapeikas kabatā, atraktīvā Violeta jau uzreiz iekārtojusies darbā, kurā cer ātri sapelnīt naudiņu, lai nopirktu dzīvokli.

“Uzreiz pēc ierašanās jau dabūju darbu. Daru visu, ko šefs liek. Pārsvarā tie ir iekšdarbi – strādāju kā krāsotāja,” sarunā ar Skaties.lv no Dānijas ziņo uzņēmīgā blondīne.

Tā kā Violetai ir metinātājas diploms, viņa cer, ka drīz varēs realizēt sevi arī šajā arodā. “Pagaidām metinātājas darbu nedeva, bet ceru kādreiz arī metināt,” darba spara pilna ir mūsu blondīne.

Viņa Dānijā cer ātri sapelnīt labu naudiņu. “Tuvākajā laikā uz Latviju braukt neplānoju. Te var labi nopelnīt. Minimālā alga ir 1700 eiro, bet var nopelnīt arī trīs tūkstošus.

FOTO: Lauku sētas zvaigžņu atkalredzēšanās

Redzēs, kāda būs mana pirmā alga. Gribu kārtīgi pastrādāt, lai varētu apmaksāt kredītus un Latvijā nopirkt dzīvokli,” ieceres atklāj Violeta.

Vienīgais, kas Violetai Dānijā pagaidām pietrūkst, ir atraktīvu dāmu kompānija – darba kolēģi esot “vieni veči”.

“Vienīgi es, traka vecene būdama, piekritu tādai dzīvei,” smejas Violeta.

Meklēt darbu Dānijā mūsu smukā blondīne ieradusies ar pārsistu, uzpampušu degunu, kas bijis rezultāts brīvdienu uzdzīvei Jēkabpilī. Redzamie ievainojumi nav traucējuši Violetai iekārtoties darbā.

“Vēl joprojām sāp kā ievainojumi, tā sasistais deguns. Zilumi pārgājuši. Deguns bija uzpūties, bet, par laimi, pampums nogāja nākamajā dienā pēc manas atbraukšanas uz Dāniju,” par to, ka izskats nav traucējis atrast darbu, priecīga zvaigzne.

Viņa sūta sveicienus visiem Latvijā palikušajiem faniem un aicina skatīties Lauku sētu – tur mūsu zvaigzne turpinās šokēt ar ļoti iespaidīgiem izlēcieniem.

“Es esmu dabiska. Netēloju, esmu tāda, kāda esmu, un saku to, kas uz sirds. Ja cits paklusēs, Viva pateiks to, ko domā! Daudziem cilvēkiem ir problēmas ar humora izjūtu. Bet es pēc dabas esmu jautra, traka bāba,” pozitīvi dzīvi tver mūsu šovu zvaigzne.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

TOP komentāri

  • Aivars
    +9 +6 -3

    Aivars

    Neticu, tā nenotiek. Nevar ar zilu degunu ierasties Dānijā un uzreiz dabūt labu darbu. Kamēr nebūs kaut kādu bilžu, vispār neticēšu, ka viņa Dānijā, gan jau tepat savā Aizkrauklē slēpjas.
  • SMITS
  • Spaare

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl