Violeta atklāj savu ikrīta triku, lai lēti un efektīvi attīrītu organismu un notievētu

4 komentāri
Violeta atklāj savu ikrīta triku, lai lēti un efektīvi attīrītu organismu un notievētu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova jau pusotru gadu nav baudījusi alkoholu, vairāk kā 8 mēnešus nesmēķē un pievērsusies veselīgam dzīvesveidam. Violeta atklāj Skaties.lv mazu, bet efektīgu triku, ko pielieto ik rītu, lai attīrītu organismu un turpinātu atbrīvoties no gadu gaitā uzkrātajiem kilogramiem.

Kā Skaties.lv atklāj Violeta, nekādai drastiskai sevis mocīšanai labas figūras vārdā viņa nav gatava. Violeta tievē ar baudu un prieku.

”Man iepatikusies riteņbraukšana. Ja no sākuma priecājos par nobrauktiem 20 kilometriem, nu jau nobraucu 50 vienā reizē. Tā es attīru prātu un stiprinu gribasspēku.

Ēdu visu, kas garšo, taču, lai organismam vieglāk ar to visu tikt galā, man ir kāds triks.

No rītiem tukšā dūšā es izdzeru glāzi ūdens, kam piejaukta soda. Tas ļoti efektīvi iztīra kuņģi un no zarnām iztīra visas nelabvēlīgās vielas. Izdzer šādu glāzi ik rītu tukšā dūšā, un 30 minūtes gaidi. Nekur neej, gaidi, kad ”parauj”,” savu metodi atklāj Violeta.

Protams, ārējā izskatā manāms arī tas, ka Violeta jau labu laiku ir atturībniece. ”Nu jau iet pusotrs gads bez zaļā pūķa, 8 mēneši bez smēķēšanas.

Atteikšanās no tā visa jūtami uzlabojusi veselību. Ja iepriekš, kad aktīvi smēķēju, man bija grūti, kad kaut kas no zemes jāpaceļ, tagad – bez problēmām.

Bija kuriozs – gāju uz parku un kāpu kalnā. Atcerējos, ka pirms diviem gadiem šajā kalnā knapi rāpoju. Nu kalnā pat skriešus uzskriet varēju bez kādām problēmām,” palepoties var šovu zvaigzne.

Viņa uzsver, ka ēst var, ko gribas, taču svarīgi lietot uzturā daudz ūdens.

Savukārt, lai remdētu izsalkumu vēlos vakaros, kad gribas našķoties, Violeta gatavo smūtijus. Viņa izveidojusi savu ”YouTube” kanālu, kurā demonstrē savu veselīgo smūtiju receptes.