”Viņš uzaicināja iedzert, un esam atkal kopā.” ”Lauku sētas” Ingūna atjaunojusi attiecības ar senu mīļoto

Pievienot komentāru
”Viņš uzaicināja iedzert, un esam atkal kopā.” ”Lauku sētas” Ingūna atjaunojusi attiecības ar senu mīļoto
PRVĀTAIS ARHĪVS

‘’Lauku sētas’’ bravūrīgo Ingūnu Stapāni fani, iespējams, šobrīd nemaz neatpazītu. Ingūna, kuras firmas zīme allaž bijusi zēngalviņa, ataudzējusi matus. Lai arī Ingūna matus vēlas nogriezt, pret to iebilst viņas mīļotais vīrietis – cilvēks, ar ko liktenis atkal savedis kopā pēc vairākiem gadiem. Sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj šo neparasto mīlasstāstu.

‘’Smejos, ka tagad nevienam nevaru acīs rādīties – esmu ataudzējusi matus. Gribu to zirgasti pēc iespējas ātrāk nogriezt, bet meita un manējais neļauj,’’ smejas Ingūna.

Vēl vairāk – mīļotais vīrietis un meita aicina papildināt tēlu ar vasarīgiem brunčiem vai kleitiņu. Uz to nu gan Ingūna neparakstīšoties. Regbija spēlētāja nekad dzīvē neesot bijusi kleitu mīļotāja un nekad arī nebūšot.

Tas gan netraucē pielūdzējiem. Kā smejoties atklāj Ingūna, viņai esot ne kā parastai sievietei – divi vīrieši, bet gan vesels pulks pielūdzēju. Šobrīd gan viņas sirds pieder vienam.

‘’Ar šo vīrieti esam pazīstami jau 13 gadus, esam kopā ar pārtraukumiem. Divus gadus bijām šķirti, jo es strādāju Anglijā, viņš Vācijā.

Likās – lai jau dzīvo savu dzīvi, ja katrs aizbraucam uz savu pusi, nestāšos ceļā.

Taču sagadījās, ka diezgan līdzīgā laikā abi atgriezāmies Latvijā. Viņš uzaicināja iedzert un esam atkal kopā,’’ skaisto mīlasstāstu atklāj Ingūna.

Vīrietis pierunājis viņu arī uz matu audzēšanu, tiesa, no citu acīm Ingūna sasuku slēpj un kategoriski atsakās bildēties ar garajiem matiem. Nekur īpaši cilvēkos jau šajā laikā nav jādodas – Ingūna šobrīd atpūšas mājās, mīļotā vīrieša aprūpēta.

‘’Lauku sētas’’ leģendai Ingūnai nopietnas veselības problēmas; ārsta apmeklējumam nav naudas

Viņas dzīvē drīzumā gaidāms vēl kāds skaists notikums. ‘’Otro reizi kļūšu par vecmāmiņu, man būs otra mazmeitiņa,’’ var palepoties ‘’Lauku sētas’’ leģenda.