Viņi jau klāj kopīgu gultu! Aiju Dembovsku ”Lauku sētā” sagaida muskuļots siržu lauzējs

18 komentāri

Jau 13. septembra vakarā Latviju satricinās ”Lauku sētas” jaunā sezona. Un tā būs īpaši kaislīga. Aija Dembovska uz šovu pošas kā uz randiņu un tapis zināms, ka viņas randiņa partneris būs īsts siržu lauzējs! Jau pirmajā vakarā abi klās kopīgu gultu. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvi ieskatīties šajās kaislībās vēl pirms šovs ir ēterā.

Kā atklāj Rasmuss, viņam ir 30 gadu, un viņš strādā Somijā. Rasmuss ir kārtīgs lauku puika no Kurzemes, kurš darba nebaidās, un tas redzams arī viņa auguma aprisēs.

Ekskluzīvi kadri! Ieskaties ”Lauku sētas” saimniecībā!

Kā atklāj pirmais ieskats šovā, Rasmusam nav problēmu kailu torsu vicot pār labības lauku, piepumpēties un veikt citus spēka vingrinājumus.

Puisis šovā ierodas ļoti pašpārliecināts, galu galā – viņam ir visi trumpji! Spēks palīdzēs darbā, bet šarms – iekarot meitenes!

”Jo vairāk iepatikšos meitenēm, jo būšu drošībā,” nelāgu donžuāna plānu lolo Rasmuss.

Pirmajai viņš jau iepaticies, un tā ir šovu zvaigzne Aija Dembovska! Abi laiku velti netērē, un pirmajā vakarā jau tiek klāta kopīga gulta. Vai tiešām ”Lauku sēta” šogad pārspēs visas fanu cerības un jau pirmajā vakarā saimniecībā gaidāmi mīlas prieki?

Nepalaid garām! ”Lauku sēta” jau ceturtdienas, 13. septembra, vakarā LNT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl