Viņi ir gatavi uz visu laba šova vārdā! Iespējams, atraktīvākie čaļi ”Lauku sētas” atlasē

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs
Viņi ir gatavi uz visu laba šova vārdā! Iespējams, atraktīvākie čaļi ”Lauku sētas” atlasē
ELZA REZČIKOVA, SKATIES

”Lauku sētas” sestās sezonas atlase šobrīd pārsteidz ar īpaši atraktīvu puišu lērumu – šova veidotāji jau izmisumā lauza galvas, ka būs grūti izvēlēties. Pirmās atlases dienas noslēgumā ekspertu priekšā stājās īpaši atraktīvs trio – Jānis, Roberts un Agnis.

Atraktīvais fotogrāfs Jānis uz atlasi ieradies no ”mazās Ņujorkas” jeb Rembates. Puisis spriež, ka ”Lauku sēta” varētu būt izcils izdzīvošanas šovs, kur izmēģināt spēkus.

Roberts strādā bārā, kas tā arī saucoties – ”Purčikā” bet Agnis no Madonas var palepoties, ka tusējis kopā ar Latvijas Stifleru un pazīst Aiju Dembovsku!

Apskati arī citus foto no pirmās atlases dienas!

Kā Skaties.lv atklāj Agnis, viņš kopā ar Stifleru svinējis Stiflera panākumus ”Lauku sētas” iepriekšējā sezonā un nu cer svinēt pats savējos. Stiflera ballītē grādīgā dzira plūdusi straumēm, un vienubrīd tik ļoti gribējies apsēsties, ka leģendārais Stiflers pagrābis no ugunskura degošu baļķi, lai noliktu zem dupša kā soliņu.

Taču Agnis, ja tiks šovā, sola darīt vēl leģendārākas lietas. Viņš gatavs pat iekulties geju mīlas intrigā, ne tāpēc, ka pats būtu homoseksuāls – nē, puisis vienkārši vēlas sajūsmināt Latviju ar šovā vēl nepieredzētu jautrību. Un Jānis gatavs viņam spēlēt līdzi – atlasē abi sadraudzējās un jau sprieda, ka lieliskā diena jāiet labi nosvinēt.

Roberts gan netaisās spēlēt nekādas intrigas – viņa dzīve ir ”Warcraft” spēle.

Kurš no atraktīvajiem puišiem tiks šovā un vai zēni tiešām pildīs solīto par jautrības nodrošināšanu? Seko jaunumiem Skaties.lv! Atlase ”Lauku sētai” turpināsies visas sestdienas garumā.