”Viņa teica, ka viņai esot draugs, bet tas neesot šķērslis.” ”Lauku sētā” uzplaiksnī jauna mīlas intriga

16 komentāri
”Viņa teica, ka viņai esot draugs, bet tas neesot šķērslis.” ”Lauku sētā” uzplaiksnī jauna mīlas intriga
SKATIES

Aijas un Rasmusa stāsts ”Lauku sētā” ir beidzies, taču karstajā vasarā kaisle turpina vārīties. Arvien tuvākas kļūst Zanes un Krišjāņa attiecības, un skatītāju acu priekšā veidojas jauns pāris – Dairim iepatikusies lielā Sanita.

”Man tā Zane riktīgi patīk. Bet nopietni. Un ko man darīt? Ja es vinnēšu šovā, es viņu apprecēšu!” paziņo Krišjānis.

Taču viņš un Zane nav vienīgais pāris, kurš veidojas kameru priekšā. Kā atzīstas Dairis, viņam radušās simpātijas pret lielo Sanitu.

”Varētu teikt, ka man ar lielo Sanitu ir simpātijas.Viņa teica, ka viņai esot draugs, bet tas neesot šķērslis,” interesantu niansi atklāj Dairis. Abi ar meiteni ”Lauku sētas” nakts ballītē pēdējie gājuši gulēt.

”Kāda starpība, vai es esmu brīva vai aizņemta? Es esmu ”Lauku sētā”! Te ir šovs!” smejas Sanita.

Kas veidojas starp Sanitu un Dairi? Un kādas kaislības vēl gaidāmas ballītē? Nepalaid garām ”Lauku sētas” 5. sēriju!

TOP komentāri

 • DDD
  +16 +16 0

  DDD

  Ja man būtu tāda draudzene, kas laizās ar jebkuru ,aizbildinoties ,ka tas ir šovs , tāda nav draudzene nav draudzene.Runa par lielo Sanitu ) Nemaz labāka par Aiju ,kuru sākumā ķengāja . Un Zane neatpaliek .
 • Tita
  +12 +12 0

  Tita

  Jā, visi krustām šķersām, šovā draugs nav šķērslis, pliki cincīši ir ok, utt, bet tie paši ''tikumības paraugi'' taču Aiju norēja, kaut paši ir daudz trakāki.
 • DDD

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl