VIDEO: pī, pī, pī… es tev, pī, pī, pī… Lauku sētas filmēšanā neticamas kaislības!

19 komentāri
VIDEO: pī, pī, pī… es tev, pī, pī, pī… Lauku sētas filmēšanā neticamas kaislības!
Foto: ekrānuzņēmums

Nupat beigusies šova Lauku sēta filmēšana, un, jāteic, ka kaislības dalībnieku vidū sita augstu vilni. Skaties.lv rīcībā nonācis video, kur šova dalībnieki izskaidrojas augstos toņos.

Vai nu tie ir lauku darbi, vai svaigais lauku gaiss, taču tieši tur Lauku sētas dalībnieki atvērās kā temperamentīgi dienvidnieki, aizstāvot savu taisnību. Lauku sētas dāmas kā īstas lauvenes metās virsū dzēlīgajam šova dalībniekam, kurš centās norādīt, ka abas dāmas slinkojušas.

Bet ko daudz – labāk vienreiz redzēt nekā 100 reižu dzirdēt. Taču, ņemot vērā, ka situācija bija nokaitēta līdz baltkvēlei, strīdā iesaistītie netaupīja ”epitetus” cits citam. Tāpēc piedāvājam tev video noskatīties ar nelielu devu “pīkstuļu”, kas tev ļaus video noskatīties arī vecmāmiņas klātbūtnē..

Video

Kamēr jaunās sezonas dalībnieki iejutās šovā, savu daļu jautrības aizņemtajai ikdienai piešķir Lauku sētas saimnieku kaziņa Bebe. Kamēr filmēšanas komanda ar māju saimniekiem apspriež notikumus, sasēduši uz soliņiem mājas priekšā, Bebe, atlaidusies pie ieejas durvīm, visus uzmana. Tiklīdz dodamies uz filmēšanas laukumu, Bebe pielec kājās un seko.

Ceļu kaziņa negriež nevienam, bet, šova dalībniekiem klājot pusdienu galdu, Bebe uzskata, ka viņas vieta ir nevis pie vai zem, bet uz galda.

Lauku sētas jautrā saimniece Bebe