Video: ”Lauku sētas” puišu reakcija, spēlē ienākot meitenēm

3 komentāri

Pārsteigums – ”Lauku sētas” vīriem pievienojas piecas meitenes. Kā pirmā spēlē ieradusies un zēnus pārsteigusi valšķīgā Eglīte, un viņai viena pēc otras seko citas daiļavas. Skaties.lv piedāvā jau tagad paskatīties, kāda ir zēnu reakcija! Kas notiks vakara izbalsošanā?

Apskati un iepazīsti visas piecas meitenes TE!

Kā otrā, tērpusies rozā zābakos un īsos šortiņos, ”Lauku sētā” iesoļo seksīgā grāmatvede Evita. Meitene uzreiz steidz pie puišiem, atklājot, ka vēlas mesties darbos, bet pretī saņem visai vēsu atbildi – esot jau gana palīgu.

”Viņš bija nikns. Reāli nikns,” puiša reakciju komentē Evita, kura, aizvesta uz darba lauku, saņem kritiku par nepiemērotu apģērbu. Gustavs, komentējot dāmu ienākšanu, nekautrējas kārtīgi izņirgāties un lietot biezāku vārdu virkni.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Dace un Līga, ieradušās ”Lauku sētā”, steidz palīdzēt virtuvē, ķeroties pie kartupeļu mizošanas. Iniciatīva netiek vērtēta pozitīvi – puiši paziņo, ka bez pavāra atļaujas dāmām virtuvē nav, ko meklēt.

Normunds, ieraugot dāmas, neslēpj – esot tikai viena opcija. ”Es esmu pilnībā nolēmis, ka jābalso ārā skuķi, turpināsim cīņu kā čaļi!” paziņo Normunds.

Vai meitenes tik tiešām tiks izbalsotas drīz pēc ierašanās?

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Nepalaid garām! Īpaši spraiga ”Lauku sētas” sērija jau 12. marta vakarā TV3!