Video: ”Lauku sētā”, lai tiktu pie ēdiena, nākas diebt plikiem

9 komentāri

Piektdienas, 17. septembra, vakarā kanāla TV6 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iemīļotajā realitātes šovā ”Lauku sēta”, un šajā raidījumā sākās spraiga cīņa par izdzīvošanu.

Jaunā nedēļa ”Lauku sētā” iesākās ar kārtīgu skrējienu pēc ēdiena. Raivim no Dakšu komandas un Maijai no Cirvju komandas bija uzdevums ierobežotā laikā no virtuves paņemt tik daudz ēdiena, lai turpmāk varētu gatavot, ēst un dzīvot ārā.

Kā secināja Aivis, tā kā Raivis bija ātrāks nekā Maija, ”viņš paķēra visas bundžas, visu gaļu, mēs visu nedēļu ēdīsim gurķus”. To, ka ar pārtiku būs galīgas auzas, secināja arī Cirvju komandas līderis Sandis.

Turpinājumā ”Lauku sētā” uzplaiksnīja kārtējā problēma. Kristaps secināja, ka sākušas zust cigaretes. Tika izliktas lamatas, un kamerā nofilmēts, ka cigarešu čiepējs ir Ivars. Abi vīri metās dūru cīņā.

Pēcāk Raivis pieprasīja, ka par šādu nelietību Ivars ir jāsoda, bet Iluta uzskatīja, ka cigarešu zaglis vispār jāpadzen no saimniecības. Spēles dalībnieki vienojās, ka Ivaram trīs dienas ieeja mājā ir liegta. Un puisis nolēma guļvietu iekārtot zem traktora piekabes. Vairāk lasi šeit!

Par vienu no pikantākajiem piedzīvojumiem ”Lauku sētā” tradicionāli kļūst pliko skrējiens. Šoreiz dalībnieki metās draiskajā sacensībā, lai tiktu pie papildu ēdiena.

Piemēram, Aivis izģērbies kails, jo jutis vajadzību upurēties komandas dēļ. Tikmēr Viktorija skrējienā izvēlējās nepiedalīties. ”Es neesmu gatava parādīt visai Latvijai savu augumu,” skaidroja rēzekniete, uzsverot, ka savu ķermeni pilnībā jāļauj novērtēt tikai otrai pusītei.

Savstarpējā komandu spēlē tika noskaidrots, ka uz izbalsošanas šķūni jau otro reizi šajā sezonā jādodas Dakšu komandai. Savukārt par čaklāko no Cirvju komandas šajā nedēļā tika pasludināts Sandis.

Izbalsošanas šķūnī noskaidrojās, ka lielākais sliņķis Dakšu komandā šajā nedēļā bija Viktorija. Savukārt uz izbalsošanas sola blakus Viktorijai sēdās Iluta.

Par palikšanu šovā abas dāmas cīnījās pupiņu šķirošanā, un pārāka izrādījās Viktorija.

Saskaņā ar spēles noteikumiem Ilutai būtu jāpamet ”Lauku sēta”, taču, tā kā komanda jau bija mazākumā, Rāzna lēma, ka Iluta vietu spēlē saglabā.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

9 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas