Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ”Lauku sētā”; izceļas konflikts

12 komentāri

Ar Jura Jakubaneca jeb Jurčika uzvaru noslēgusies šova ”Lauku sēta” septītā sezona. Taču ne visi ar iznākumu ir mierā.  Go3 startē realitātes šovs ”Jurčika ceļš”, kurš ieskatīsies dziļāk uzvarētāja dzīvē un personībā, kura slēpj arī tumšu noslēpumu. Tā pirmajā sērijā ”Lauku sētas” dalībnieku atkalredzēšanās ballītē Ģipkā izceļas konflikts starp Juri un Guntaru Droni.

Vairākus mēnešus pēc filmēšanas saimnieki sarīkojuši atkalredzēšanās ballīti, lai kopā ar dalībniekiem neformālā gaisotnē noskatītos ‘’Lauku sētas’’ sērijas.

Taču ballītes karstumā izceļas konflikts – Guntars Drone, kurš uzskata Jurčika uzvaru par netaisnīgu, ieradies, lai turpinātu ar Jurčiku neizrunāto sarunu.

”Lauku sētā” tas rezultāts bija galīgi garām!” paziņo Guntars. Viņš uzsver, ka Jurčiks spēlē esot slinkojis uz lauzis instrumentus.

Brīdī, kad Jurčiks lepni izrāda kamerām spēles laikā padarīto, filmēšanā iejaucas Guntars. Abiem vīriem jau spēles laikā izcēla konflikts. Vai atkal nonāks līdz dūru vicināšanai?

”Jurčika ceļš” ir dokumentāls stāsts par ”Lauku sētas” uzvarētāju Juri Jakubanecu, kurš ik nedēļu būs skatāms platformā Go3.

Kādi šokējoši notikumi no Jurčika pagātnes nāks gaismā pēc ”Lauku sētas”? Seko realitātes šovam ”Jurčika ceļš” ik nedēļas ekskluzīvi Go3! SPIED TE UN SKATIES PIRMO SĒRIJU!