”Lauku sētu” pirmajā nedēļā jau pamet divi vīri

17 komentāri
”Lauku sētu” pirmajā nedēļā jau pamet divi vīri
SKATIES

27. februāris nāk ar ‘’Lauku sētas’’ otro sēriju, kurā sākas pirmā darba nedēļa. Un tā ir skarba – Agnis spēlē tā arī neatgriežas veselības problēmu dēļ, bet nedēļas izskaņā tiek izbalsots Vladislavs.

Pēc negaidītās Agņa lēkmes un veselības problēmām, Jānis Rāzna pieņem lēmumu, ka Agnim šovu ir jāpamet un jādodas mājās veseļoties. Bet pārējiem puišiem priekšā pirmā darbu nedēļa.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Lielais darbs –  atpūtas terases būvniecība pagalmā un teritorijas labiekārtošana! Darbu vadītājs – izdarīgais ugunsdzēsējs Normunds.

11 vīri vienā būvlaukumā – tāds bardaks vēl ”Lauku sētā” nav redzēts, Normunds apjucis no lielā padoto bara un satrauktais skatiens no puiša sejas nepazūd ne mirkli.

Jau pirmajos darbos pierādās, kuri vīri ir domātāji un darītāji, bet kuriem var uzticēt tikai palīgdarbus. Sākas pirmie strīdi un lamāšanās. Puiši neslēpj – darba esot ļoti, ļoti daudz, arī pa naktīm sanāk strādāt.

Nedēļas noslēgumā. sarindojot dalībniekus pēc padarītā, Normunds kā čaklāko nosauc Armandu, bet sliņķu galā ierindo Vladislavu, Jāni un Mareku, visbeidzot pašā lejasgalā nostādot sevi un brāli, uzsverot, ka tas nav īsta vīra gods – citus saukt par sliņķiem un sevi celt saulītē.

”Lauku sētas” virtuvē saimnieko bārmenis Gustavs, bet viņa palīgs ir trakulīgais bezdarbnieks Ingus no Saldus.

Gustavs demonstrē savu pieredzi viesmīlības jomā un virtuvē uztur sterilu kārtību, tomēr arī viņam gadās  pa kādai ķibelei un kuriozam – kaķis no galda nozog cīsiņu virteni un šķiet, arī saimnieces suņi ir tikuši pie kāda garduma no dalībnieku galda.

“Zēģelnieku” mājas atrodas Ezerē, pašā leišmalē, tādēļ Jānis Rāzna pasūta pavāram vakariņās lietuviešu nacionālo ēdienu – cepelīnus.

Nabaga Gustavs pirmo reizi mūžā dzird tādu nosaukumu! Padomdevēji arī švaki, tā teikt – cik puišu, tik cepelīnu recepšu.

Gustavs nevar izlemt, kuram klausīt un beigās pagatavo miksli no visām receptēm, nosaucot tos par “plakanajiem cepelīniem”.

Saimniece smej, ka tik neparastus cepelīnus mūžā nav ēdusi, taču galvenais, ka visiem garšo.

Tikmēr Ingus uzņēmies ”Lauku sētas” pirtnieka lomu – gatavo karsto akmeņu masāžu, kārtīgi izper vīrus ar četru veidu slotiņām. Dzīve bez meitenēm ”Lauku sētā” ir neparasta – puiši nekautrējas viens otram pamasēt pleciņus un arī citas, intīmākas ķermeņa daļas. Sarunas ”Lauku sētā” vakaros ir visai nepiedienīgas, bet apkārt ceļo erotiska satura žurnāls.

Tikmēr darbi ‘’Lauku sētā’’ rit pilnā sparā – saimniece brīnās, ka puiši tik ātri paveic uzdotos darbus un ir gandarīta par padarīto. Nedēļas noslēgumā saimniece kā nedēļas čaklāko nosauc darbu vadītāju Normundu, bet sliņķa statusu izpelnās Salvis, jo saimniecei nav paticis, ka Salvis, neuzmanīgi krāsojot terasi, pa visu sētu izlaistījis krāsu.

Dalībnieku balsojumā neizšķirts – pa 3 balsīm Vladislavam un Normunda brālim Armandam. Lai izšķirtu neizšķirtu, puiši šķiro pupiņas un uz sliņķu / izbalsoto sola sēžas Vladislavs. Salvis un Vladislavs sacenšas pupiņu šķirošanas spēlē, Salvis izrādās veiklāks un Vladislavs pamet šovu.

17 komentāri