Vēl viena Stepanova ir gatava satricināt ”Lauku sētu”! Iepazīsties – rupjās Violetas daiļā māsa Sabina

44 komentāri
Vēl viena Stepanova ir gatava satricināt ”Lauku sētu”! Iepazīsties – rupjās Violetas daiļā māsa Sabina
Sabinas privātais arhīvs

Starp kandidātiem uz vietām šā gada ”Lauku sētu” ir kāda blonda daiļava Sabina Stepanova no Pļaviņām. Tā ir šī šova leģendas Violetas vecākā māsa, kura, ja iekļūs spēlē, gatava pierādīt visai Latvijai, ka Stepanovu meitenēs ir ne tikai daiļums, bet arī spēks!

Kā Skaties.lv atklāj Sabina, jau pagājušogad, kad ”Lauku sētā” dalībnieki startēja pa pāriem, māsa Violeta piedāvājusi viņai kopā piedalīties.

“Toreiz nesanāca, darbs bija svarīgāks,” atceras Sabina, kura nu ir apņēmības pilna mesties avantūrā un pierādīt, ka nav vājāka par māsu.

Sabina ikdienā strādā bārā un audzina divus bērniņus – sešgadīgu meitiņu un dēliņu, kuram drīz būs astoņi.

Iespējams, ”Lauku sētā” startēs arī Magones Burkas bijušais pielūdzējs! Lasi šeit!

Foto: Sabina un viņas ģimene

“Man ir maz brīva laika – strādāju 24 stundas, un man ir tikai divas brīvas dienas, no kurām pirmajā sanāk izgulēties, bet vakarā uz bērnudārzu un ar bērniem. Mēģinu vairāk laika atrast draugiem, aiziet pastaigāties, ko pamainīt.

Apnīk jau tikai caur telefonu kontaktēties, reālajā dzīvē ir jautrāk,” tā Sabina. Nu viņas dzīvē, iespējams, ienāks ļoti daudz reālas jautrības – Sabinai ir visas iespējas tikt ”Lauku sētas” komandā un šovasar izbaudīt īstu piedzīvojumu.

“Pieteicos, jo gribu arī saprast, kā ir, kad cilvēki tevi izvēlas ne jau tāpēc, ka esmu top zvaigzne, bet parasts cilvēks kā visi pārējie, kuri grib piedalīties,” stāsta Sabina.

Sabina gan uzreiz uzsver – tik traka kā māsa viņa neesot. “Mēģinu būt laba ar visiem, bet, ja sāk mani aiztikt vai aprunāt aiz muguras, protams, es arī neklusēšu!

Sabina

Sabina

Es gan tā nelamājos kā māsa. Protams, var kāds vārds izsprukt no dusmām, bet es uzskatu, ka lamāšanās nevienā situācijā nepalīdzēs.

Un es taču esmu skaista sieviete, nevaru pieļaut, lai par mani slikti runā visā pasaulē! Man pašai būs kauns par sevi,” ar rupjībām neaizrausies Violetas vecākā māsa.

Ko varēs sagaidīt no Sabinas, ja viņa tiks šovā? “Es pierādīšu cilvēkiem, ka arī pilsētas meitenes, kas kopj un rūpējas par sevi, var nosmērēt rokas ar lauku darbiem!

Es bērnību pavadīju laukos, darbi man nav sveši. Protams, lauku dzīve man nepatīk, un tie darbi! Bet neesmu arī pret.

Katra sieviete, kas uzstāsies tajā šovā, būs skaista, izskats nav galvenais. Galvenais ir būt adekvātam un visu pieņemt, kā ir.

Esi tāds, kāds esi! Jo jebkurā gadījumā kādam es būšu laba, bet kādam slikta – no tā neaizbēgt. Nevaram mēs visi būt vienādi,” par iespējamo popularitāti spriež Sabina.

Arī tev vēl ir visas iespējas jau šovasar filmēties ”Lauku sētā”!

Atceries, ka par tevi varēs balsot arī portāla Skaties.lv lasītāji, tāpēc, ja piesakies, pastāsti to saviem draugiem, radiem un kaimiņiem, lai viņi tevi varētu atbalstīt! Divi – viena dāma un viens kungs, kas tiks pie lielākā balsu skaista, laimēs kolosālu “Philips” blenderi!

Pieteikties vari līdz 31. maija plkst 23.59!

Veiksmi!