Vēl laimīgi kopā! Vita un Intars uz ”Lauku sētas” finālu ierodas vienādos krekliņos

9 komentāri
Vēl laimīgi kopā! Vita un Intars uz ”Lauku sētas” finālu ierodas vienādos krekliņos
LNT publicitātes foto

Šovā ”Lauku sēta” šosezon izveidojās romantisks pārītis – Vita Taube un Intars Sarmulis. Pirms pāris nedēļām abi ar skaļu skandālu izšķīrās, taču šova finālā pārīša faniem būs iespēja abus redzēt brīdī, kad mīla liesmoja ar īpaši spožu liesmu.

Kā Skaties.lv savulaik atklāja abi mīlētāji, viņu stāsts turpinājās arī pēc abu izbalsošanas no šova. Vita, kurai ”Mežkalpus” nācās pamest pirmajai, uzticīgi gaidīja, kamēr no šova iznāks Intars, un abu stāsts turpinājās.

Vasaras izskaņā, kad tika filmēts ”Lauku sētas” fināls, abi bija laimīgi iemīlējušies un atbalstīt finālistus ieradās kopā kā pāris. Lai vēl vairāk uzsvērtu attiecību nopietnību, Vita un Intars bija saposušies vienādos krekliņos.

Diemžēl ”Lauku sētas” fināla sērija faniem būs pēdējā iespēja redzēt pāri laimīgu kopā. Šoruden abi ar skaļu skandālu izšķīrās, un Vita salauzto dzirdi bija spiesta dziedēt slimnīcā – lasi TE!

”Mēs nekad nestrīdējāmies. Svētdienā Intars pārveda manas studijas mantas uz Madonu. Nākamajā trešdienā viņš man atsūtīja īsziņu, ka viss beidzies,” pēc šķiršanās Skaties.lv atklāja Vita.

Tikmēr Intars pastāv uz to, ka nekas vairāk par vasaras romānu tur nav bijis.

”Saprotiet paši, tie bija tikai pāris mēneši. Tik īsā laikā jau nevar cilvēku tik pamatīgi iepazīt,” tā Intars. Puiša versija plašāk TE.

Lai arī kā tur būtu – jau šovakar LNT abi būs redzami kopā.

Nepalaid garām iespēju redzēt balodīšus kopā un citus labumus! ”Lauku sētas” lielais fināls jau 21.10 LNT!
9 komentāri