Vai tu jau pieteicies ”Lauku sētai”? Video: sezonas jautrāko brīžu retrospekcija

Pievienot komentāru

Tavs vasaras lielākais piedzīvojums jau klauvē pie durvīm – šobrīd aktīvi gaidām interesentu pieteikumus uz ilgi gaidīto televīzijas šova ”Lauku sēta” jauno sezonu. Lai tevi vēl vairāk iedvesmotu, Skaties.lv izveidojis īsu atskatu uz šovu ar spilgtākajiem fragmentiem par to, kas piedzīvots šova laikā un cik aktīvi strādāja dalībnieki.

”Lauku sēta” ir LNT realitātes šovs, kurā dalībniekiem ir jāveic uzdevumi, kas saistīti ar lauku vidi. ”Lauku sētai” jau pieredzētas piecas sezonas, bet tev ir iespēja kļūt par daļu sestās sezonas!

Tāpat kā iepriekšējā sezonā tiks atlasīti 12 dalībnieki, sešas sievietes, seši vīrieši. Paši projekta veidotāji aicina atsaukties spilgtas, atraktīvas personības, kā arī prasmīgus lauku darbu veicējus. Gaidām amizantus, komunikablus un uzvaras kārus dalībniekus, jo dalība nebūs viegla. Projekta veidotāji atklāj, ka šova formāts paliks nemainīgs, jo gadu gaitā tas ir pierādījis savu potenciālu.

Ja esi atjautīgs, čakls strādātājs un nebaidies no kameras, tad šis šovs ir piemērots tieši tev!.

”Pagaidām vēl nav zināmi precīzi noteikumi komandām vai tas, kas tieši notiks šova laikā, bet ”Lauku sēta” noteikti atkal pārsteigs skatītājus un priecēs ar interesantiem notikumiem,” intrigu par jauno sezonu saglabā šova režisore Indra Miziša.

Nāc, piesakies un nenokavē jūnija atlasi! Tā būs tava iespēja parādīt Latvijai, ka tieši tu esi ”Lauku sētas” cienīgs un spēcīgs konkurents citiem dalībniekiem.

  • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, spēlēju ģitāru u.c.
  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.

  • Istabas, pirts, šķūnis, teltis … u.c.
  • Pievieno saimnieka (-ces) un saimniecības foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.