Vai tu jau pieteicies? ”Lauku sēta” šogad atvērta arī baltrocītēm un datortārpiem

Pievienot komentāru
Vai tu jau pieteicies? ”Lauku sēta” šogad atvērta arī baltrocītēm un datortārpiem
PUBLICITĀTES FOTO

Šovs ”Lauku sēta” popularitāti nezaudē – pieteikumus, lai piedalītos spēles septītajā sezonā, nedēļas laikā iesūtījuši gandrīz 1000 cilvēku! Sarunā ar Skaties.lv šova veidotāja Indra Miziša atklāj, kādus cilvēkus šogad gaida spēlē.

”Lauku sētas” jau kļuvusi par stabilu vērtību Latvijas šovbiznesā, un tās koncepts pamatā nemainās – ik gadu pulciņš drosminieku dodas pavadīt vasaru kādā no Latvijas lauku saimniecībām, kur dara lauku darbus, iekuļas mīlas intrigās un pilnīgā nošķirtībā no ārpasaules atpūšas no trauksmainās ikdienas lauku idillē.

Taču katru gadu ”Lauku sētas” veidotāji parūpējas par kādu interesantu niansi, kas atšķir šo sezonu no iepriekšējām. Esam jau baudījuši ”pāru sezonu”, spēli, kurā vīriešu komanda sacenšas pret sievu apvienību, puišu sezonu, kurā negaidīti ierodas arī dažas meitenes, vasaru īstā fermā, kur jārūpējas par desmitiem govju, sezonu, kurā kā pārsteigums spēlētājiem, negaidīti pievienojas iepriekšējās sezonas spīdekļiem, vasaru, kurā seksuālās kaislības laukos pārspēj interesi par darbiem. Kas sagaidām šovasar?

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša, arī šosezon dalībniekus gaida pārsteigums. Skaidrs, ka tāpat, kā pagājušosezon, kad tika izsludināta puišu sezona un tajā negaidīti ieradās dāmas, noteikti nebūs.

To, kāda būs šī gada koncepcija, Miziša vēl intrigai patur noslēpumā, taču viņa akcentē, – šosezon droši var pieteikties visdažādākie ļaudis.

”Saņēmuši pirmos pieteikumus, redzam, ka piesakās ļoti daudzi Aigara tipa cilvēki: armijnieki un lauku ļaudis, kuri darba nebaidās, bet šosezon vēlamies iedrošināt pamēģināt arī tos, kuri līdz šim baidījušies pieteikties.

Šī vasara ir īstais laiks, lai izslēgtu datorus un dotos dabā arī tad, ja nekad neesi bijis laukos. Ja tava vasara allaž pagājusi, spēlējot datorspēles, mums tevi vajag ”Lauku sētā”! Jo spēļu stratēģijas šovasar vairāk, nekā jebkad būs nepieciešamas ”Lauku sētā”,” intrigu uzkurina Miziša.

Pieteikties aicināti tiek gan puiši, gan meitenes. Jau drīzumā sāksies atlases, bet pēc Jāņiem grupiņai laimīgo sāksies vasaras labākais piedzīvojums!

  • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, spēlēju ģitāru u.c.
  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.

  • Istabas, pirts, šķūnis, teltis … u.c.
  • Pievieno saimnieka (-ces) un saimniecības foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.

Nekavējies! Pieteikumus pieņemam līdz 7. jūnijam.