Vai Salvis var uzvarēt ”Lauku sētā”?

14 komentāri

Ir zināmi pieci strādnieciņi, kuri jau ceturtdien cīnīsies par uzvaru ”Lauku sētā”. Tie ir: Salvis, Aigars, Normunds, Evita un Evija. Ja par Normundu un Aigaru viss skaidrs, ko starp finālistiem dara Salvis? Vai viņš var uzvarēt spēlē?

Salvis ir šīs sezonas ”Lauku sētas” jaunākais dalībnieks. Puisis nav izcēlies ne ar īpašu fizisku pārspēku, ne līdera dotībām, taču, uzturot draudzīgas attiecības ar visiem un nejaucoties intrigās, nemanot ticis līdz finālam, kamēr daudzi spēcīgi puiši izbalsoti!

”Lauku sētas’’ sezonas jaunākais dalībnieks – Salvis no Bērzpils ar mīklainu attiecību statusu

Zināms, ka finālā daudz kas atkarīgs no vienkārši veiksmes – ”Lauku sētas” tradicionālie fināla uzdevumi ir apslēptu atslēgu meklēšana dubļos, ugunskura iekuršana, kāda prāta spēle. Tā ka Salvja vai kādas dāmas uzvara ”Lauku sētā” ir vairāk kā reāla!

Salvis izmantoja iespēju ar Skaties.lv starpniecību pirms fināla pasveicināt atbalstītājus un paziņot – viņš gatavs uzvarai!

”Es maukšu tā kārtīgi! Kodīšu visiem nervus! Tā lai citiem šķīvji plīst, bet manējais būs dzīvs! Jo es esmu labākais!” finālā beidzot pa īstam parādīt spēkus noskaņots Salvis.

Kurš uzvarēs ''Lauku sētas'' finālā? Saistītais raksts

Rezultāti:
10%

Salvis

68%

Normunds

12%

Aigars

4%

Evita

5%

Evija