16 komentāri

Violetas un Sanda konflikts Lauku sētā ar kārtīgu izlamāšanos nebeidzas. Abi izplūst ne visai konstruktīvā sarunā par to, kā būtu jāizturas pret sievietēm. Taču Sandis iebilst – pēc viņa domām, bravūrīgā metinātāja nav nekāda sieviete.

Skaties.lv jau rakstīja, ka pagaidām lielākā bļaustīšanās šovā sākusies kādas būves dēļ. Strīdoties par to, kurš bijis galvenais celtnieks, Violeta izplūdusi īstās rupjībās. Lamāšanās video var noskatīties šeit.

Kārtīgi izlamājusies, Violeta sākusi audzināt Sandi – viņa paziņojusi, ka inteliģents vīrietis pret sievieti nekad nespētu izturēties tā, kā pret viņu izturas Sandis.

“Tu taču neesi sieviete, no kurienes tu rāvi, ka tu esi sieviete? Tu vienkārši kaut kāds puscilvēks esi!” protestēja Sandis. Abi turpināja ecēties, un, lai glābtu situāciju, strīdu šķirt metās Māris.

Kas notika turpmāk, skaties VIDEO!

FOTO: pirmā nedēļa Lauku sētā

TOP komentāri

 • Jafigeju

  Jafigeju

  Viņu par sievieti nenosauksi,rupja,lecīga un iedomīga govs !
  Dēļ tādas slotas raidijums nav skatāms,kauns kameras priekšā viņai sveša lieta!fu-tu!
 • Es

  Es

  Kur tur sieviete, žēl ka savā dzīvē nēesat satikuši sievieti, dāmu. Kā tādu dzīves pabiru var saukt par dāmu vai sievieti. Viņa neciena ne sevi, ne cilvēkus apkārt. Viņu civilizācijā bail laist, izolēt vajadzētu no cilvēkiem.
 • VIJA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl