Vai Mareka izbalsošana bija godīga? ”Ķēķa runās” atklājas noklusēta nianse

Kā trešais ”Lauku sētu” pamet Mareks – puisis atzīts par nedēļas sliņķi un bluķīšu zāģēšanā zaudējis Aināram. Uzreiz pēc izbalsošanas Mareks izkratīja sirdi Skaties.lv ”Ķēķa runās”, atklādams šo to noklusētu par notikumu virzību trešajā nedēļā, kas rezultējās ar viņa izbalsošanu.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • naida

  naida

  man patik lauku seta.vismaz dzivi cilveki un lauki un tas tik tiesam ir tikai sovs-.ir interesanti paskatities lauku setas kadas nu katram ir .vaditajam ar katru gadu paliek arvien apalaki vaidzini, bet ne vederins -malacis. daudz labak skatos sovu neka musmaju kino,kur tiek raditi vispretigakie notikumi,viss launuma spektrs, ka nevajadzetu dzivot un latviesi neprot jokot,viss iznak tik uzspeleti un samociti.dievs vien zin ,kas rakstniecei galva un kam vina gajusi cauri sava dzive.
  • andis

   andis

   Manai vecmammai arī. Bet nopietni: tāpēc ka LV TV aparātos nav jau ko skatīties un tad jau vismaz šitādus stulbumus var izdomāt :) Es arī skatos. Un saku: vai vēl stulbāk nevar?
 • helmuts

  helmuts

  Nu nezinu vai šonedēļ viņš bija slinkākais. Varbūt tas uz pagajušās nedēļas rēķina bija kad gan bija slinks
  • andis

   andis

   Šeit visu nosaka saimnieces lēmums. Gribas - Negribas piekrist: nu tas jau ir katram mājās personīgais viedoklis.
   Nu galu, galā - atcerieties: Tas ir tikai šovs, vai arī kā daudzi sezonu laikā ir pateikuši - spēle.
 • andis

  andis

  Ei nu šova organizatori, tagad šitādu "afēru" taisīsiet?
  Viņš ir profesionāls ravētājs, tāpēc nedrīkstēja izbalsot. :) Kur ir loģika šajā frāzē? Mareku kā nedēļas slinkāko atzina saimniece un tas šova noteikumos arī uzrakstīts: uz izbalsojamo sola kā pirmais sēžas tas, kuru saimniece atzīst par slinkāko. Ja Viņu neapmierina saimnieces lēmums, tas ir jārisina ar saimnieci, nevis paziņojot i-netā, ka Viņš ir izbalsots negodīgi. Kā otru personu, kas sēdīsies uz "sliņķu sola" nosaka dalībnieku balsojums un ar to vairs Marekam nav nekāda sakara. Cīņā starp abiem "sliņķiem" zaudēja Mareks. Kas tur ir negodīgs?
  Ko tagad te grib uzvārīt? Ja uzskata, ka Viņa vagā bija vairāk nezāļu, vai vaga bija garāka nekā citam tad tam jau nav šādas nozīmes. Būtu izdomājuši savādāk to visu pasniegt - citu nosaukumu un savādāku rakstu, tad varētu būt arī interesantāk.
  Un tas jau ir tikai un vienīgi organizatoru veidots "prikols" foršākam nedēļas noslēgumam. Ne tur Mareks pats to izdomāja.
 • Marta

  Marta

  Dārziņš bij tā neko aizaudzis vai arī speciāli neravēja .
  • Kika

   Kika

   Domāju, ka viņi speciāli visu aizlaiž, zinot ka ieradīsies lauku sēta, lai ir interesantāk.
 • Ludvigs
  +11 +11 0

  Ludvigs

  Tiešām tur nav nekādas darbu organizācijas. Nezin kāpēc visam baram jādara viens darbs? Notiek tikai tāda trīšanās vienam ap otru. Vai tad saimniecei nav vairāku vajadzību saimniecībā?
  • Alma

   Alma

   Piekrītu, iepriekējos gadis kad bija vīru un sievu komabda vismaz darīja divus darbus paralēli un sacentās. Bet te visi vienā putrā.Pietrūkst sacensības gara, kad saimniece izvēlējās labāko komandu.
   • Daiga

    Daiga

    Katru reiz ir kas cits šova, tas arī ir tas interesantākais, ka šovi atšķirās.
 • Ainars Janis Pauls

  Ainars Janis Pauls

  Nu ko es varu teikt, uzvarēja labākais zāgētājs! 😎💪🏻
  • andis

   andis

   Labāks vai sliktāks, to nevar pateikt, bet uzvarēja tas kurš izpildīja saimnieces uzdevumu - pārzāģēja pirmais 3 bluķus.
 • ..

  ..

  kāda starpība godīga vai ne, čali izfīrēja jo garlaicīgs. es tāda esamību pamaniju tikai izbalsošanā. nav jēga šovā no čaļa kas netaisa šovu.
 • Kika

  Kika

  Tur jau pamana tikai tādus kas visvairāk raujas priekšplānā kā Aigars, Ainārs un Normunds. Tādus kā Mareks un Tētis kas strādā cītīgi un nebļaustās uztver pa sliņķiem.
  • Mārtiņš

   Mārtiņš

   Nu spēlē visi tiek uz tā sola un ja zaudē tad zaudē! Un tie kas raujas priekšplānā, lielākoties tiek aizsūtīti mājas. Kā arī paši dalībnieki izsakās par Aigaru un Normundu, kā cilvēkiem kuri saprot ko dara. Visu šovu nav vēlmes skatīties uz tiem, kuri neko nemāk arī.
   • oponēju

    oponēju

    Mareku nemaz īsti neparādīja, nevarēja novērtēt, vai dara vai ne. Visu laiku rāda tikai tos kas strīdas un brūķē muti.
   • Hi

    Hi

    Tak vienkārši skatieties un viss, jūs filmas arī tā komentējat? Mums parāda 45 min tikai no visām tām dienām. Protams tajās rāda to interesantāko, kas likās. Un ja arī dalībnieks atbalsta lēmumu tā tad pamatots.
 • skatītāja

  skatītāja

  Es pilnībā piekritu - negodīgi! Jau spēlē izskanēja, ka Marekam kā dārzniekam vagās bija papildus uzdevums atlasīt stādiņus un sagatavot. Kamēr citi tikai rāva nezāles. Un kā var pēc tam atzīt par sliņķi ja dubultā darbs?
  • Daiga

   Daiga

   Saimniece tak teica, ka esot pirms pārbaudes no rīta aplūkojusi vagas un Mareka vaga bijusi izdarīta pusē. Un tad Aigars ir palīdzējis un Salvis vēl gājis pārdarīt. Izskaidroja tak kādēļ tieši Mareks likts uz sliņķa sola.
  • Jānis

   Jānis

   Nu es redzēju, ka viņš pats arī piekrita attiecīgo vagu ņemt un darīt. Uzskatu ja uzņēmies darbu tad nu ko tur vairs sūkstīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!