Vai Mareka izbalsošana bija godīga? ”Ķēķa runās” atklājas noklusēta nianse

20 komentāri

Kā trešais ”Lauku sētu” pamet Mareks – puisis atzīts par nedēļas sliņķi un bluķīšu zāģēšanā zaudējis Aināram. Uzreiz pēc izbalsošanas Mareks izkratīja sirdi Skaties.lv ”Ķēķa runās”, atklādams šo to noklusētu par notikumu virzību trešajā nedēļā, kas rezultējās ar viņa izbalsošanu.

Trešā nedēļa ”Lauku sētā” izvērtās grūta – bija jāravē ķiploku vagas, lai arī pamatīgi gāza lietus, un tas noveda pie pirmā dalībnieku konflikta. Konflikta video skaties ŠEIT!

Izbalsošanā sliņķa statusu izpelnījās dārznieks Mareks, kurš nebija ticis galā ar savas vagas ravēšanu. Mareks zaudēja izbalsošanas uzdevumā, un viņam nācās spēli pamest. Taču ”Ķēķa runām” puisis neslēpj – viņu iegāzis tas, ka strādājis nevis uz ātrumu, bet gan piegājis uzdevumam īpaši rūpīgi, ravējamo šķirojot nezālēs un stādiņos.

Sēriju bez maksas skaties ŠEIT!

Mareks pēc profesijas ir dārznieks, un iepriekš puisis bija uzsvēris, ka ravēšana viņam nesagādā ne mazākās grūtības, gluži otrādi – puisis ”Lauku sētā” ar prieku rušināsies pa dobēm.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Kā tad nākas, ka tieši ravēšanas darbos viņš tiek atzīts par slinkāko? Iespējams, tieši dārznieka rūpīgums viņu iegāzis, jo puisis tā vietā, lai vienkārši izrautu nezāles, izdalījis stādiņus.

”Katram tika sadalīta viena ķiploku vaga, un man sanāca visgrūtākais, jo tur bija diezgan aizaudzis. Plus vēl bija jāizravē, gan jāizceļ ārā stādāmais materiāls, kas sagrūtināja darbu,” skaidro Mareks.

Tiesa, puisis saimnieces lēmumu uzskata par godīgu – galu galā, tā esot tikai spēle.