Vai ”Lauku sētas” vīriešu sezona ir izgāšanās? Violeta vīlusies šovā bez intrigām

17 komentāri
Vai ”Lauku sētas” vīriešu sezona ir izgāšanās? Violeta vīlusies šovā bez intrigām
SKATIES

TV ekrānos sākusies ”Lauku sētas” jaunā sezona, ko ar lielām cerībām bija gaidījusi arī šova leģenda Violeta Stepanova. Diemžēl skaistule ir vīlusies.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Violeta, kura ”Lauku sētā” piedalījusies jau divas sezonas un labi zina tās virtuvi, to, ka spēlē būs tikai puiši, viņa nav gaidījusi. Un viņu šāds variants – vīru sezona – galīgi nepārliecina.

”Kur intrigas, kur romāni, kur ķiķināšana?” pēc pirmo sēriju noskatīšanās vīlusies Violeta.

Pliki pupi ”Lauku sētā”: divi leģendāri iznācieni – apskati bildes TE!

”Esmu mazliet pārsteigta, bet domāju ka producentiem ir kāds viltus plāns. Varbūt kādā brīdī ieliks sievietes starp džekiem, bet, ja nē, tad viennozīmīgi reitingi un skatījumi kritīsies, jo zinu, ka daudzi skatās ”Lauku sētu”, jo iepatikusies kāda no meitenēm.

Piemēram, es, izbijusī ”Lauku sētas” dalībniece. Simpātiska, ar proporcijām 90-60-90 (joks), pievilku ar savu šarmu, ar savu skaistu runas stilu, ar savu seksīgu akcentu – es pievilku skatītājus,” analizē Violeta.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Šajā sezonā šādu odziņu nav.

”Man nav nekādu pretenziju pret džeku izdarībām, vienkārši esmu apmulsusi. Kā džeki spēs izdzīvot bez intrigām?

Varbūt saimniece ir brīva sieviete, kura vēlas atrast sev partneri, varbūt tāda iemesla dēļ ir paņemti tikai džeki? Vīriešu kolektīvā, vienmēr ir jābūt kādai sievietei. Kā arī sieviešu kolektīvā ir jābūt kādam vīrietim.

Kāpēc? Padomājiet paši. Vistu kūtī ieliek gaili – kas notiek? Vistas kļūst spožākas, astes atmetušas uz augšu,” spriež ”Lauku sētas” eksperte.

Viņa spriež, ka saimniecei šosezon jābūt ar raksturu, lai nesalūztu zēnu barā. ”Viņai jābūt ar dzelzs raksturu, un ar pautiem….” tā Violeta, kura uzsver, ka joprojām gaida kādu pavērsienu uz sievišķas nots, pretējā gadījumā viņai sezona šķitīs garlaicīga.

Vai ''Lauku sētas'' jaunā sezona ar vīriešiem ir gana spraiga? Saistītais raksts

Rezultāti:
39%

Pietrūkst intrigu, ir garlaicīgi.

13%

Jā, ir ļoti aizraujoši!

48%

Pagaidām vēl nevar saprast, bet domāju, ka vēl būs pavērsieni.

17 komentāri