43 komentāri

Par ”Lauku sētas” jaunās sezonas debijas sērijas galveno zvaigzni kļuva stilīgais Jānis Paass. Kompānija iesauca kopto jaunekli par ”Bārbiju”, un likumsakarīgi aktualizējās jautājums par viņa orientāciju. Skaties.lv vērsās pie Jāņa ar tiešu jautājumu – vai viņš tiešām ir gejs, kā satraucas ”Lauku sētas” kolēģi?

Kamēr pārējie šovmeņi, ierodoties ”Lauku sētā”, metušies ņipri strādāt, Jānis ir skumju nomākts un izvēlas gulšņāt un turēties nostāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis neslēpj, ka viņam grūti bez telefona un saziņas ar ”cilvēku, ko mīl”. Kompānija jau izspriedusi, ka puisi moka mīlas sāpes un šajā sakarā aktualizējies jautājums.

”Mīlestība palika tur. Es pat nevaru saprast – mīlestība vai mīlestībis?” par to, kas tad Jāni ārpusē gaida, publiski prāto ”Lauku sētas” kolēģi.

”Cilvēkiem ir tāds iespaids, ka, ja puisis ir modelis vai stilists, viņš noteikti ir gejs. Jā, profesijas dēļ man apkārt ikdienā ir sieviešu kompānija. Bet es neesmu gejs! Ar mani viss ir kārtībā.

Labi, bērnus gan es negribu. Negribu par viņiem rūpēties. Bērni ir naudas izšķiešana. Es gribu dzīvi veltīt sev, lai man ir labi. Lai man nav jādomā, kā viņam tur iet, manam bērnam.

Esmu pārāk skops priekš citiem,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj šovmenis.

Tiesa, savulaik, piesakoties uz Magones Burkas sirdi ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros, Jānim netraucēja tas, ka sievietei jau ir atvasīte. Nu Jānis atklāj, ka viņu vadījuši savtīgi motīvi.

”Pie Magones pieteicos principa pēc, jo man gribējās slavu. Gribējās, lai par mani runā. Man patīk, ka par mani runā. Un man pilnīgi vienalga, ko runā. Lai jau runā par to, vai esmu gejs.

Es pats zinu, kas es esmu,” skauģiem un nelabvēļiem sejā iespļauj Paass.

Jā, puiša sirds jau esot aizņemta, bet otrās pusītes vārdu viņš vēlas paturēt nosaukumā.

TOP komentāri

  • Anna
  • Kniede
  • Nansija Lamzina

    Nansija Lamzina

    Nu bet arī tadi tur ir vajadzīgi, kas taisa šovu lai ir arī pa ko pasmieties. :D :D savadāk kas tas pa šovu bez šādiem kadriem. :D :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl