Vai dzims skaists mīlasstāsts? ”Lauku sētas” Ingus ieskatījies seksīgajā Eglītē

Viens no ”Lauku sētā” palikušajiem vīriem ir Ingus Belanoška. Viņš gan mīlas intrigās neiesaistās, jo, kā atklājis Skaties.lv, jau gadiem nelaimīgi iemīlējies kādā sievietē. Taču ir kāda cita, kura varētu dziedēt puiša salauzto sirdi. Un tā ir spēles sestās sezonas dalībniece Līga Eglīte!

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • HaHa
 • ...
  +11 +11 0

  ...

  Dīvaini tie Latvijas vīrieši. Vieglāk viņam aiziet uz Lauku sētu, lai viņu pamana, nekā uzaicināt sev tīkamu sievieti uz foršu randiņu. Nu, pamanīja Līga, tālāk? Nedomāju, ka viņa ir no tām sievietēm, kura pati uz randiņu aicinās.
 • Keita

  Keita

  Man šķiet saderīgi. Abi tādi dziļdomātāji ar putniem. Kas zina, kaut kas tiešām sanāk. Tikai Ingum jāsāk rīkoties, ne jāgaida kad Eglīte ienāks šovā vai citādi spers soli.
  • Dzejnieks

   Dzejnieks

   It īpaši bildē ar ādas jaku, šortiem un smēķi. "Būt vai nebūt" vairs nav jautajums. Dziļdomašana ir viens. Domu realizācija ir kas cits. Un Eglite vel ir realizētaja. Par pīpētāju gan nezinu, strīdīgs jautajums ...
 • Dzejnieks

  Dzejnieks

  Protams veiksmi šim censonim, bet ... Ja jau vairakus gadus cilveks ir iemilejies, varbut tomer olas var atras un pats uzsakt pasakumu??? Joptvaj, Eglitei var uzsktiet uz ielas virsu Rīgā, a viņs nevar savakties un randiņu noorganizet??? Turklat - es nezinu par viņa pagatni, bet lai vins butu interesants Eglitei, bus japacenšas. Jeb es esmu pārak augstas domās par viņas intelektu
 • O, bože moi...

  O, bože moi...

  viņš sevi spogulī ir redzējis? lai pasmaida un viss taps skaidrs.... kādā no raidījumiem viņš teica, ka labprāt "sabīdītu lietas" ar Danu. tāds nenoteikts "skaistulis".
 • Pirktspēja
 • Tetovē Jelgava Siga Walter

  Tetovē Jelgava Siga Walter

  Jup viņš gaidīja atgriešanās sēriju , iespējam atnāktu Eglīte , bij tāds minējums :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!