Vai atpazīsti ”Lauku sētas” finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām

19 komentāri
Vai atpazīsti ”Lauku sētas” finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām
Dāvis Ūlands/f64

”Lauku sētas” finālisti Elīnu Lapiņu dzīve nav lutinājusi – meitene augusi bērnunamā un par savu pienākumu uzskata cīnīšanos par citu ”sistēmas” bērnu tiesībām. Sievišķīgus prieciņus un sevis lutināšanu sirsnīgā meitene allaž atstājusi otrajā plānā, un tieši tāpēc Skaties.lv izlēma viņai dāvināt īpašas skaistuma pārvērtības.

Kā Skaties.lv pirms pārvērtībām atklāj Elīna, viņa vēl nekad nav devusies uz skaistumkopšanas salonu, lai ļautos sievišķīgai lutināšanai, tāpēc pārvērtībām salonā ”Ma-Beauty” piekrīt ar sajūsmu.

”Esmu gatava ļauties visam,” uz prasmīgajām meistarītēm pilnībā paļaujas Elīna.

Kā Skaties.lv atklāj friziermeistare Inguna Smiķerste, matu tonis un griezums izvēlēts tā, lai maksimāli izceltu Elīnas sievišķību.

”Mēs nedaudz attīrījām tonīti, kas bija jau pārdzeltējis, jo sen nebija nekas darīts. Tad iekrāsojām saknītēs tumšāku krāsu, lai ierāmētu sejiņu un maksimāli to izceltu.

Pārējos matus ietonējām ar saudzīgo krāsu un piešķīrām maksimāli dabīgu toni. Griezums tika izvēlēts maksimāli klasisks, jo galvenais akcents tika likts uz krāsu spēli,” stāsta friziere.

Elīna ikdienā nelieto kosmētiku, bet salona grima māksliniece Gita Šakele izvēlējās viņai vieglu meikapu klasiskos toņos, kas izceļ to, cik fantastiski skaistas ir Elīnas acis.

”Procesu sākām ar uzacu korekciju, lai sejai piešķirtu izteiksmīgumu, kā arī piešķirtu uzacīm vajadzīgo formu.

Plakstiņus noklāju ar ēnu bāzi, lai uzklātās ēnas ilgāk noturētos. Izvēlējāmies grimu, kas piemērots ikdienas gaitām, jo Elīnai šī bija pirmā pieredze ar kosmētikas uzklāšanu. Pieturējāmies pie dabīgajiem brūnajiem toņiem, lai acis nedaudz izceltu.

Iekrāsoju uzacis vidēji tumša grafīta krāsā, lai piešķirtu sejai izteiksmīgumu. Sejas pamatam izmantoju BB krēmu, lai seja ādas toni izlīdzinātu, kā arī saglabātu dabīgu izskatu. Nedaudz vaigu sārtuma un izgaismotāja, ka arī konturpūdera, kas piešķir sejai nepieciešamās ēnas un gaismas.

Koptēlu papildināju ar maigi rozīgu lūpu toni kā arī ar vieglu kārtu skropstu tušu melnā krāsā,” atklāj grima māksliniece.

”Lauku sētas” fināliste procesu izbaudīja pilnībā un, ieskatoties spogulī pēc pārvērtībām, neslēpj emocijas.

”Esmu, godīgi sakot, šokā. Uz šādu rezultātu nebiju cerējusi! Paldies salona meitenēm, paldies Skaties.lv un ”Lauku sētai”.

Šovs man ir parādījis un pierādījis, ka cilvēks var mainīties, ja grib. Gan garīgā plaknē, gan arī vizuālās pārvērtības ir iespējamas, neskatoties uz to, cik grūti dzīvē ir gājis,” priecīga par to, kā šovs izmainījis visu, ir Elīna.

Skaistuma pārvērtības notika skaistumkopšanas salonā Ma-Beauty.

19 komentāri