Vai atceries šos pārīšus? ”Lauku sētas” visu sezonu skaļākās mīlas intrigas

Šī ”Lauku sētas” sezona vainagosies ar kāzām – pēc spēles sadarinājušies šīs sezonas dalībnieki Aigars un Evita, kuri spēles laikā mīlu slēpa. Taču viņi nav vienīgie šī šova vēsturē, kuros, filmējoties lauku saimniecībā, iedegusies dzirkstelīte. Skaties.lv apkopoja ”Lauku sētas” visu sezonu spilgtākos pārīšus. Diemžēl lielākā daļa pēc spēles šķīrās, nereti ar skandālu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Pfff

    Pfff

    Interesanti tie raksti...uzrakstīt varat tikai tik, cik pa ekrāniem jau izrādīts... bet tos kas reāli ir kopā, apprecējušies, sagaidījuši bērnus, jūs pat atrast nevarat, jo paši dod priekšroku privātumam un izvairās no publicitātes...un tādi ir mūsdienu žurnālisti...tukšas ziņas, baumas vien...
  • S

    S

    Varbút nejauksim mílestíbu ar izvirtíbu! Citádi mums kaut ká párák daudz to 'mílestíbu', tápat ká visádas 'zvaigznes', ar ko portáli tik pilni, ka párskatot nelabi metas.Ja, esot májás, gribas kaut ko átri izklaidei atrast, drúms skats paveras.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!