9 komentāri
Vai 41 gadu vecais Aļģimants zaudēs nevainību? Kaimiņu Lauku sētas lielākā intriga
Publicitātes foto

Kamēr Latvija, gaidot Lauku sētas jauno sezonu, visas cerības liek uz Violetu Stepanovu, Lietuvā Lauku sēta jau atklāta, un par īstu sensāciju kļuvis tās dalībnieks Aļģimants Ulvids. 41 gadu vecais autobusa šoferis no Kauņas joprojām ir nevainīgs un neslēpj, ka ar dalību šovā cer kaut ko mainīt šai sakarā.

Kā Skaties.lv atklāj Lietuvas šova pārstāvji, Aļģimants ir vecākais dalībnieks viņu Lauku sētā, un vīrietis, uzsākot darbību spēlē, ne mirki nav slēpis – 41 gada vecumā viņš joprojām nav baudījis mīlas priekus.

Aļģimants ir ne tikai simpātisks, bet arī izglītots vīrietis. Brašulim ir grāds filozofijā un jurisprudencē. Viņš gan strādā pavisam citā sfērā – par autobusa šoferi.

Pats Aļģimants uzsver, ka nevainību saglabājis apzināti – viņš to joprojām taupa īstajai mīlai. Vīrs neslēpj, ka viņam esot bijis gana daudz iespēju pablēņoties ar dāmām, taču pliks sekss nav viņam pa prātam – Aļģimants atdosies tai, kura viņu patiesi mīlēs.

FOTO: kaislības Lauku sētā Lietuvā

Brašais lietuvietis nekad nav nomēģinājis arī smēķi un nelieto alkoholu. Kā Lietuvas medijiem atklājis pats Aļģimants, viņš šovā ieradies vairāku iemeslu dēļ.

Viens, protams ir aizraujoša cīņa, darot lauku darbus, kuras rezultātā šoferis cer nomest arī uzaudzēto riepiņu. Bet otrs iemesls ir mīlestība – vīrietis cer, ka ekrānā viņu ieraudzīs īstā sieviete, kurai viņš varēs atdot arī savu rūpīgi glabāto nevainību.

Pēc pirmo sēriju pārraidīšanas Aļģimants kļuvis par šova sensāciju un Lauku sētas fanu galveno mīluli. Visus satrauc divi jautājumi: vai viņš uzvarēs un vai atradīs dāmu, ar kuru kopā beidzot dzert saldo mīlas nektāru?

Dāmas, varbūt ir vērts sākt skatīties lietuviešu Lauku sētu?

TOP komentāri

  • Ainis
  • Zinta
  • smaka
    +1 +1 0

    smaka

    Jā, jā, atrunas par šito - es jau negribēju, gaidīju īsto, bija iespējas utt. :D Zinot karstasinīgās lietuvietes brīnums kā šis jaunībā kādu nav "izcirtis"! Gan jau pašam bija kāds iemesls, kapēc to nedarīja. Nevajag stāstīt, ka šis speciāli pusdzīvi taupījās. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl