Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos

31 komentārs
Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Novembra sākumā Latviju pārsteidza ziņa, ka valsti, esot slavas zenītā, negaidīti pametusi Aija Dembovska. Mēnesi nodzīvojusi ārzemēs, Aija beidzot nedaudz pastāsta faniem par dzīvi, gan joprojām atsakoties izpaust, kur atrodas. Tiesa, faniem jau ir versija.

Negaidīti aizbrauksi no Latvijas, Aija paziņoja, ka nevienam neatklās, uz kurieni dodas, jo ir nogurusi no slavas un nevēlas, lai fani viņu uzmeklē arī ārzemēs. Vairāk lasi TE!

Šī mēneša laikā pie Skaties.lv vērsās vairāki ”Lauku sētas” cienītāji, ziņojot, ka meitene manīta Anglijā, plosoties vietējos klubos.

”Varu tikai atklāt, ka man viss ir kārtībā – esmu laimīgi iekārtojusies, bet to, kur īsti, negribu atklāt,” sarunā ar Skaties.lv apstiprināt vai noliegt baumas nevēlas Aija. Internetā cirkulē baumas, ka Aija par ārzemju braucienu runā izvairīgi, jo devusies uz Angliju par naudu slēgt fiktīvās laulības ar pakistānieti.

Aijas padomus meitenēm lasi TE!

”Lauku sētas” zvaigzni šīs runas uzjautrina, un viņa uzsver, ka tām nav nekāda pamata. Aijai ārzemēs klājas lieliski.

”Protams, ka te ir daudz labāk, nekā Latvijā. Te ir mierīgāk. Jā, fani atpazīst, bet te viņu nav tik daudz,” stāsta Aija. Lai arī meitene vēl šoruden intervijā Skaties.lv uzsvēra, ka, ja emigrēs, tad kopā ar kādu tuvu cilvēku, viņa tomēr izvēlējusies aizbraukt viena. Tiesa, šoreiz Aijas galamērķis nav Nīderlande, kā iepriekš, un jaunajās mājās viņa nejūtas tik vientuļa.

”Šogad Latvijā vairs noteikti neatgriezīšos. Nezinu, vai vispār vairs gribu atgriezties,” laimīga ārpus Latvijas jūtas šovu zvaigzne.