Uzvara ”Lauku sētā” kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Jurim Jakubanecam jeb Dobeles Jurčikam priekšā vēl viena cīņa – līdz galam jāpierāda vecākiem, ka viņš mainījies pēc 10 narkotiku gadiem, jāatgūst vecāku uzticība, īpaši – tēva. Jura vecāki Sarma un Andris sniedza Skaties.lv interviju, kurā atklāja, kādas cerības likuši uz dēlu, tam ”Lauku sētā” ejot, un ar kādām sajūtām skatījušies ekrānā notiekošo.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • :(

  :(

  Tāda sajūta, ka mums liek skatīties uz narkomāniem lai varbūt nodokļu atlaides pelnītu šovs par labdarību? Vai kādā sakarā. Nekāda sakara ar laukiem. Neapvainojiet laukus tā nav vienlīdzības zīme ar degradantiem.
 • Dīvaini

  Dīvaini

  Ja vecāki par nopelnu uzskata panākumus ampelāžā, nav jābrīnās ka bērns ir narokmāns.
  Es nekad negribētu lai mans bērns vispār tādām letām tērē laiku. Ir taču prātīgākas un labākas lietas ko dzīvē darīt. teiktu - ej mčies, uzbūvē sev labu dzīvi. Bet ne jau ampelēties izklaides šovos kur uzvar vislielākais klauns.
  • ha ha

   ha ha

   Bērns - 30 gadi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tāpēc jau ir pamuļķis, ka visi 30gadīgu vīrieti sauc par jurčiku (tā var bērniņu saukt līdz skolas vecumam).
 • sailija
  +10 +10 0

  sailija

  Var jau rakstīt slavinājumus,bet liekas,ka kaut kas tai ģimenē nav kārtībā,no tēva puses iznāk tā,uzstādījums- uzvarēt,atvedīsi balvu,pieņemsim,ja nē staigā tālāk?Un ja tēvam kauns par dēlu,tad rodas jautājums,kur tad viņš auga,ne viņa paša ģimenē,ne viņi paši viņu tādu izaudzināja?Mēs nosodām bērnus,kad viņi izaug un nav tādi kā mums gribētos,bet ne jau citi viņus audzināja,bet paši,viņiem ir tās vērtības,kuras esam iedevuši un ja kas nav sanācis tā,tad tā ir vecāku atbildība un audzināšanā pieļautās kļūdas,kuras paši vecāki nu nekādi negrib atzīt.Jurim gribas teikt,Tev nekas nav jāpierāda ne vecākiem,ne kādam citam,bet jāgrib un jāpierāda pašam sev,ka Tu neesi nekāds pļempaks un vari pateikt nē, lietām,kas traucē un bojā tavu dzīvi.Nekad nav par vēlu pārvilkt svītru sliktajam,mainīties un sākt dzīvot savādāk,ne citu,bet sevis dēļ, jo Tavu dzīvi neizdzīvos ne vecāki ne draugi,bet tikai Tu pats.Lai veicas!
  • varbūt pietiek jūsmot

   varbūt pietiek jūsmot

   Tur jau tā sāls, ka jāgrib pašam dzīvot labāk. Tikai, tas nav par šo "infuzoriju tupelīti" (skat.bioloģijas grāmatā). Gan viņš, gan māmiņa skandē, ka ticis prom no atkarībām, bet pats žūpo vienā laidā (gan "Lauku sētā" izcēlās, gan tagad visās sērijās). Tie, kuri nevēlas būt dzerstiņā - nožēlošot! Varbūt viņi negrib būt kopā ar klaunu jurčiku un "hroniķi kolēģi", kurš loģisku teikumu pateikt nespēj - runā, runā, bet kontekstam jēgas nekādas. Nožēlojami, ka TV par varoni "uztaisa" prastu dzērāju. Jaunatnei ir "piemērs" kam līdzināties - esi 10 gadus narkomāns, uztaisi 2 bērnus divām sievietēm, pamet tās, nevienu no bērniem neaudzini (paldies Dievam), dzersties šovā, guli šovā, lien pakaļā šovā un būsi TV zvaigzne un tautas varonis!!!
   • ha ha

    ha ha

    Tieši tā! Un, kā teica pats Jānis Rāzna vienā no sērijām par Jurčiku - mēs viņam pajautājām, kā vēl Tev var līdzēt (pēc tam, kad narkomāns atzinās savās 1001 problēmā)? Te nu arī palīdzēja - uztaisīja par čaklāko, noraka vienīgo īsto, kas prata, darīja un bija pelnījis, lai saimniecībā būtu, nevis "iztirgojis" pļāvēju vēl to nesaņēmis.
 • Agrita Gulbe-Barga

  Agrita Gulbe-Barga

  Sarma un Andri! Jūs esat malači, izaudzinot krietnus bērnus! Jā, Juris ir bijis rūpju bērns, bet tāpēc no Jūsu puses ne mazāk mīlēts. Jūsu ģimenes kopību un sirsnību ne tikai savā starpā, bet arī to protat dāvāt citiem, varētu pamācīties daudzas ģimenes! Lai Jums Jaunais gads ir mīlestības, sapratnes un veselības piepildīts! Paldies ka esat! 💖💖💖
 • Elija
 • Maruta Kļaviņa
 • ...

  ...

  Pēc visa šī man liekas,ka Lauku sētā uzvarētājs ar bija iestudēts, jo ja zināja,ka veido par Juri šovu, tad vajadzēja,lai viņš uzvar
  • Fans

   Fans

   Jau pagājušā gada sezona likās riktīgi iestudēta, tad šogad pilnīgs teātris 🤦‍♂️
   Pat šova veidotāji visur un visādos veidos centās iestāstīt, ka viss ir dabiski un patiesi, jo saprata, ka tik lēti jau tautu nemaz nevar appist.
   Arī citus gadus tā bija, bet šogad īpaši nadzīgi uz to ka viss ir dabiski

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!