Uzņēmēji, traktoristi, basketbolisti un saimnieku šova brašuļi! Eglītes šovam pieteikušies vairāki simti vīru no visas Latvijas

23 komentāri
Uzņēmēji, traktoristi, basketbolisti un saimnieku šova brašuļi! Eglītes šovam pieteikušies vairāki simti vīru no visas Latvijas
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Divu mēnešu garumā Latvijas brīvajiem vīriešiem bija dota iespēja pieteikties unikālā digitālajā šovā ”Piecērt Eglītei”, lai cīnītos par ”Lauku sētas” daiļavas Līgas Eglītes sirdi. Tas mirklis ir tuvu – jau nākamnedēļ sāksies Līgas randiņi ar pielūdzējiem!

”Latvijas vīriešus interesē tikai sekss un kotletes.” Eglītes pieredze iepazīstoties

Skaistajai Eglītei tā arī nav izdevies atrast jauku puisi, ar kuru kopā soļot pa dzīvi, bet ļoti iespējams, ka jau nākamnedēļ tas notiks! Skaties.lv apkopojis puišu iesūtītos pieteikumus, un tie, kuriem paveiksies, jau drīzumā saņems zvanu, kas aicinās uz sapņu randiņu.

Jau tagad ir skaidrs, ka Eglīte nudien ir Latvijas brīvo vīru mīlule – Skaties.lv saņēmis vairākus simtus pieteikumu no vīriešiem dažādos vecumos un no visām Latvijas malām. Šis ir rekordliels pieteikumu skaits digitālo iepazīšanās šovu vēsturē!

Puiši pārstāv visdažādākās profesijas: kārdinošās eglītes augumu novērtē ļoti daudz sportistu – pieteikušies vairāki basketbolisti un pat basketbola treneris, uzņēmēji, dažādu sfēru mūziķi, celtnieki, prāvs pulciņš traktoristu un lauksaimnieki, automehāniķi un ceļu būves nozarē strādājošie, armijnieki, pavāri, galdnieki, santehniķi, lentzāģa operatori, mediķi.

Skaistulei piecirst vēlas arī likumsargi – pieteikušies vairāki ļoti simpātiski policisti!

Puiši sarakstījuši brīnišķīgas pieteikuma vēstules, kurās katrs steidz slavēt savas labās puses un stāstīt, kā lutinās Eglīti. Daudzi pielūdzēji lepojas ar močiem un gatavi izvizināt arī skaisto Eglīti. Daudzi sola brokastis gultā, ballītes un piedzīvojumus, kopīgu sportošanu.

”Uzskatu, ka Eglīte ir lieliska dāma, ko būtu gatavs lutināt un lolot! Aktīvi sekoju līdz projektam ”Lauku sēta”, un Eglīte mani uzrunāja jau no pirmās sērijas, kad viņu ieraudzīju. Esmu sportisks, tādēļ spēšu Eglītei likt izkustēties uz velna paraušanu,” uz tikšanos cer Matīss.

Vairāki zēni neslēpj – Eglītes uznāciens ”Lauku sētā” viņiem bijusi mīlestība no pirmā acu skatiena.

”Ja viņai patīk romantika, pārsteigumi un ka lutina sievieti, tad esmu īstais,” pārliecināts Krišjānis.

”Šķiet, viņa ir mana trūkstošā dvēseles daļiņa. Kad man jautā, kas ir mīlestība, es nekavējoties atbildu , ka tā man nozīmē to, ka divas dvēseles atrod sev līdzīgos. Esmu atradis viņu, dodiet iespēju viņai satikt mani,” dzejisku pieteikumu atsūtījis vēl kāds pielūdzējs, kurš jau var sākt gludināt randiņa kreklu un posties uz tikšanos!

”Manuprāt, šova dalībnieki nebija viņas cienīgi un meiteni nesaprata, bet tās ir viņu problēmas. Uzskatu, ka Eglīte ir ļoti skaista ar savu īpašo odziņu. Labprāt satiktos ar viņu dzīvē, lai spētu labāk iepazīt,” uzsver vēl kāds puisis, un šis viedoklis izskan vairākās vēstulēs – ”Lauku sētas” zēni nespēja novērtēt šo īpašo sievieti.

Interesanti, ka Eglīti noskatījuši arī vairāki ekrānos jau redzēti vīri. Uz randiņiem pieteikušies veseli divi pēdējās ‘’Saimnieks meklē sievu’’ saimnieki un iepriekšējo sezonu ‘’Lauku sētas’’ dalībnieki, kuri bēdājas, ka Eglīte nepiedalījās viņu sezonā – būtu novērtējuši!

”Kaprīzā sveķu smarža mani iedvesmo. Sapņaini /”Radīsim mežu, kurā būšu tavs mežsargs/”,” gluži vai dzeju sarakstījis kāds potenciālais ”piecirtējs”.

”Šī brīnišķīgā būtne aizkustināja mani līdz sirds dziļumiem. Naktīs nespēju nedomāt par šo skaisto augumu. Vienīgais, ko vēlos, ir vērot krītošas zvaigznes viņas apskāvienos līdz rīta saules burvībai,” raksta vēl kāds.

”Mans sievietes ideāls,” – šādu tekstu raksta daudzi.

Vīri, gaidiet zvanu jau drīzumā, bet pārējie – gatavojieties aizraujošākajam sezonas iepazīšanās šovam. Lai sākas mīlas pavasaris!