21 komentārs

Jau pavisam drīz kanālā LNT tiks dots starts skatītāju tik ilgi gaidītajai šova Lauku sēta jaunajai sezonai. Skaties.lv ir tas gods atklāt pirmo dalībnieci – tā ir Violeta Stepanova, kura šovā piedalījās jau pagājušogad.

Violeta Stepanova šobrīd atrodas nācijas uzmanības centrā. Vispirms zvaigzne paziņoja, ka ar 100 eiro kabatā pamet Latviju, lai dotos uz Dāniju, tad izlēma kādu nedēļu vēl uzkavēties dzimtenē un nosvinēt aizbraukšanu Jēkabpils klubiņā. Ballīte meitenei beidzās ar pārsistu degunu, lūpu un daudziem zilumiem.

Taču viņa nerimstas! Skaties.lv ar prieku paziņo lasītājiem, ka atraktīvā meitene jau drīzumā mirdzēs LNT ekrānos – viņa būs viena no Lauku sētas jaunās sezonas dalībniecēm.

“Izlēmām ļaut Violetai startēt Lauku sētā vēlreiz, pirmkārt, tāpēc, ka viņa ir sevi pierādījusi kā atraktīvu parādību pie Latvijas šovbiznesa debesīm. Viņa ir vērtība jau tāpēc vien, ka piedalās visos šovos, kur vien var.

Otrkārt – ļāvām Violetai startēt vēlreiz, jo mums bija sajūta, ka viņas misija Lauku sētā vēl nav beigusies – viņa var vairāk.”

VIDEO: ieskats jaunajā sezonā

Trešais un galvenais iemesls, kāpēc atļāvām Violetai startēt šovā otro reizi, ir tāds, ka viņa pieteicās ļoti interesantā kombinācijā ar unikālu pārinieku.

Kā jau zināms, šogad Lauku sētā piedalīsies radniecīgi pāri, un, izvērtējot Violetu un viņas pārinieku, redzējām šajā kombinācijā ļoti lielu potenciālu,” Skaties.lv atklāj šova formāta režisors Andis Mizišs.

Violeta šobrīd ierauta kādā kaušanās skandālā, par kuru plašāk var lasīt šeit. Kā jau tagad var pačukstēt Mizišs, arī Lauku sētas skatītājiem būs iespēja novērtēt to, kā daiļā blondīne prot vicināt dūres.

Foto: Lauku sētas iepriekšējās sezonas aizkulises

TOP komentāri

 • Anna
  +14 +14 0

  Anna

  Nu vai ziniet, nebrīnīsimies, ka šādu te, meiču piekauj!
  Un nevajag teikt - tas nav vīrietis, kas pret sievieti paceļ roku!
  Varbūt viņa nav sievietes vārda cienīga? Tas nevienam neienāk prātā?
 • santaniko
  +10 +10 0

  santaniko

  Atkal tā nepatīkamā skuķe lamājas. ar to vēlas piesaistīt skatītājus?
 • Iveta
  +9 +9 0

  Iveta

  Drausmas, ne sieviete. Nav brīnums, ka tāda nevar nekur darbu dabūt, tāpēc pa šoviem jāņemās, lai vismaz paēst var dabūt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl