2 komentāri
UZMANĪBU! Pēdējā diena, kad izvēlēties pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci
Privātais arhīvs

Jau 25. jūnija 23.59 noslēdzas Skaties.lv lasītāju balsojums par pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci. Vai tā būs šerpā Kristīne vai enerģiskā Laura? Izlemsiet jūs!

Abas meitenes kā līdzvērtīgas kandidātes izvēlējušies šova veidotāji, un Skaties.lv lasītājiem ir tas gods izlemt, kura jau jūlijā metīsies, iespējams, savas dzīves trakākajā piedzīvojumā un dosies filmēties LNT šovā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atraktīvā Kristīne jau četrus gadus dzīvo Ogrē, kur rosās pārtikas veikalā vecākās pārdevējas amatā. ”Esmu neparedzama! It kā neesmu uz kašķiem, bet, ja kāds mani aizskar, lai saturas! Raksturs man šerps,” tā sevi raksturo pirmā kandidāte.

Savukārt Laura sevi raksturo kā ļoti pozitīvu un enerģisku dāmu, kura ikdienā strādā picērijā Siguldā un dejo kolektīvā ”Skujene”. Laura mākot izcili labi gatavot, tā ka, ja viņa iekļūs ”Lauku sētā”, beidzot būs kāds, kurš par pavāra lomu nevis pūtīs un vaidēs, bet būs sajūsmā.

”Esmu garastāvokļa cilvēks – ja pret mani izturēsies labi, es būšu laba, bet ja ne – varu būt ļoti asa!” tā Laura

BALSO!

Apskati pārējos potenciālos dalībniekus ŠEIT!

Foto: Kristīne darbībā

Foto: Laura darbībā

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Es domāju vajadzētu Sanitu likt atpakaļ Lauku Sētā. Jo viņas ar Violetu bij īsts Kosmoss tur. Bez viņām šogad nebūs intrasanti. Šovs nulle.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl