2 komentāri
UZMANĪBU! Pēdējā diena, kad izvēlēties pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci
Privātais arhīvs

Jau 25. jūnija 23.59 noslēdzas Skaties.lv lasītāju balsojums par pirmo ”Lauku sētas” dalībnieci. Vai tā būs šerpā Kristīne vai enerģiskā Laura? Izlemsiet jūs!

Abas meitenes kā līdzvērtīgas kandidātes izvēlējušies šova veidotāji, un Skaties.lv lasītājiem ir tas gods izlemt, kura jau jūlijā metīsies, iespējams, savas dzīves trakākajā piedzīvojumā un dosies filmēties LNT šovā.

Atraktīvā Kristīne jau četrus gadus dzīvo Ogrē, kur rosās pārtikas veikalā vecākās pārdevējas amatā. ”Esmu neparedzama! It kā neesmu uz kašķiem, bet, ja kāds mani aizskar, lai saturas! Raksturs man šerps,” tā sevi raksturo pirmā kandidāte.

Savukārt Laura sevi raksturo kā ļoti pozitīvu un enerģisku dāmu, kura ikdienā strādā picērijā Siguldā un dejo kolektīvā ”Skujene”. Laura mākot izcili labi gatavot, tā ka, ja viņa iekļūs ”Lauku sētā”, beidzot būs kāds, kurš par pavāra lomu nevis pūtīs un vaidēs, bet būs sajūsmā.

”Esmu garastāvokļa cilvēks – ja pret mani izturēsies labi, es būšu laba, bet ja ne – varu būt ļoti asa!” tā Laura

BALSO!

Apskati pārējos potenciālos dalībniekus ŠEIT!

Foto: Kristīne darbībā

Foto: Laura darbībā

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Es domāju vajadzētu Sanitu likt atpakaļ Lauku Sētā. Jo viņas ar Violetu bij īsts Kosmoss tur. Bez viņām šogad nebūs intrasanti. Šovs nulle.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl